Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most már örökké így marad?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most már örökké így marad?

Figyelt kérdés

Kb 5 éve volt egy kapcsolatom..nagy csalódásom.2évig tartott a szenvedés.

Azóta voltam néhányszor szerelmes.De általában nem jött össze , volt hogy az én hibámból.

Azóta egyáltalán nem vonzanak a férfiak.

Lehet akármilyen helyes,rá se nézek, egyszerűen hidegen hagy.

A csajok se..

Nagyon szeretnék szerelmes lenni, de egyszerűen a világért sem érdekel egyik nem sem.

Meg fog ez változni valamikor?

Olyan üres vagyok.Vágyom a kapcsolatra, de belegondolva hogy legyen egy fiu barátom..inkább nem...lány se..senki nem kell.Nem félek az ujabb csalódástól mert nem erről van szó..csak egyszerűen már nem érdekel..Mit tegyek?Légyszives csak normális válaszokat kérek.Ez számomra elég komoly probléma..köszönöm előre is 22/L


2010. nov. 30. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Te inkább a csalódástól tartassz,és ezért nem vonzanak a férfiak.Nem tudom miért írtad készer is,hogy lány sem,esetleg bisex vagy?Na de mindegy,itt te kérdezel.Szerintem nem marad ez így,csak egyszerűen nem állsz még készen egy új kapcsolatra.Próbálj meg eljárkálni barátokkal szórakozni,találd meg egy kicsit önmagad..Ne félj nem marad ez így.Majd ha találkozol egy olyan emberrel aki valamiért szimpi lesz neked,elszáll majd ez a mostani rossz érzés.Addig is légy nyitott mindenre.
2010. nov. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugi drágám minden rendben lesz. Kis idő a csalódás után. Majd megint a régi vagy. Most azt mondod nem érdekel meg .... De később még dönteni se tudsz melyik fiú az akivel járnál. Ezen a koron szinte minden lány át esik. Semmi baj nem lesz ebből.!
2010. nov. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oké köszi a segitséget:)
2010. dec. 2. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!