Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdnétek Király L. Norbival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdnétek Király L. Norbival?

Figyelt kérdés
Mostanában egész jól néz ki. :P
2010. nov. 30. 09:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
63%
Igen, lefeküdnék. Mert szerintem nem olyan csúnya, akivel nem lehetne semmit kezdeni. Nem is értem, miért nyomatják annyira ezt a "csúnya vagy, de nem a külső számít" szöveget. Ne mondja már senki, hogy a mondjuk SP helyesebb nála. Vagy pl. ott van a "menő" focista Dzsudzsák Balázs.. senkinek nem kéne, ha nem lenne ennyire gazdag. Norbiban van valami szexi és ezt sokan felfedezték. És nyilván most tetszik sokaknak, mivel híres lett. Szinte bármelyik férfi sztár hírneve erősíti az "eladhatóságát" a nők körében. A Kállay-Saunders Andrist se biztos, hogy olyan sokan megbámulnátok az utcán, ha nem lenne Megasztár:)
2010. nov. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

A legutóbbi fellépésen tök jól nézett ki abban az ujjatlan mellényben. Azt hittem, hogy ilyen kis gizda teste van, de izmos. Én nem feküdnék le vele, mivel van párom és szeretem, de kíváncsi voltam, hogy van-e valaki, aki független és megtenné-e. Szerintem tök aranyos és van egyénisége. Egyáltalán nem ronda.

A Kállay-Saunders meg egyenesen gnóm. Szerintem ha már rondának mondunk valakit, akkor ő az. Ilyen arab terrorista feje van. Lapos orr, a szemöldöke a szemén van majdnem, a feje kétoldalt benyomódott és túl sötét a színe. :D

2010. nov. 30. 12:16
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ő az a tipikus pasi, aki egy idiótának néz ki és valójában egy nagyon cseles, nagyon okos ember ám. És biztos vagyok benne, hogy az ágyban jobb lenne, mint egy kigyúrt izompacsirta. Az ilyen pasik megbecsülik a kapcsolatukat és többet adnak az ágyban is.
2010. nov. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
simán....:-)
2010. nov. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem : O
2010. nov. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne párom, én szerintem igen!

24 N

2010. nov. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Persze....úúúúú eszméletlen lenne!
2011. febr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!