Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék rávenni egy csajt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék rávenni egy csajt hogy velem jöjjön?

Figyelt kérdés
Van egy barátom (lány) akivel nagyon jó viszonyban vagyunk, jövőre elfogunk ballagni és én szeretném ha egy helyre mennénk továbbtanulni mindkettőnket érdekel 1 szak 1 helyen amit meg is fogunk jelölni de ő nem 1. helynek mit tehetnék h 1. helyre jelölje meg mert tartok tőle, hogy felveszik az 1. helyre...:S
2009. jan. 16. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha szereted a lányt akkor ne erőltesd olyanra amit nem akar mert lehet hogy ezzel cseszi el az életét h ha nem jó sulit választ! Szal had döntse el ő!!
2009. jan. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Ne te döntsd már el,hogy ő hova menjen tanulni!Amúgy meg szerintem jobb is lenne ha nem lennétek osztálytársak,mert osztálytársi kapcsolat nem mindig működik....!(lehet lepontozni)
2009. jan. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
...
2009. jan. 16. 15:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha tégedis érdekel az amit ő 1.nek jelöl akkor te is jelöld azt.

Amugy meg járni akarsz vele vagy csak azt akarod hogy egy iskolába járjatok?

2009. jan. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
aztmondta h még nemtudja h mit jelöl meg 1. nek de elképzelhető h azt amit énis...és én aztszeretném h azt amit én mert szeretnék járni vele:D tom h lesz ott sokcsaj...de azért nemárt ha van 1-2 ismerős alapból
2009. jan. 16. 19:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Az nem baj,hogy akarod! De ne mondd neki,hogy odamenjen! Ez az ő saját döntése legyen!Mert ugyebár ez maghatározza az egész életét és nem azzal kell elb@sznnia ,hogy miattad rossz sulit választ nem pedig a neki valót! Attól,hogy nem egy suliba jártok ugyanúgy összejöhettek!Tényleg ne szólj bele,nem illik!
2009. jan. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!