Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi legyen és hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi legyen és hogyan?

Figyelt kérdés

Elég hosszú a sztori.

3évvel ezelőtt megismertem egy pasit,mondjuk neki 'A',jókat dumáltunk,elszórakoztunk együtt,nem volt amúgy se szex,se csók, közben megismerkedtem egy másikkal is,'B' akiről kiderült ugyanaz a vezetékneve,mmint 'A'-nak, rá is kérdeztem tőle,hogy rokonságban állnak-e. 'A' azt mondta,hogy nem, de ismeri,és jobb ha vigyázok vele,mert 'B' zűrös valaki. Közben én tartottam a kapcsolatot 'B'-vel is,mint baráttal,de tőle sosem kérdeztem meg,hogy rokona e 'A'-nak. Tudtam,hogy 'A' hol lakik,de sosem jártam fel hozzá,aztán összevesztem vele,és többé nem beszéltünk. Közben 'B'vel tartottam a kapcsolatot,megszakadásokkal. Végül most egy pár vagyunk, de ő ugyanott lakik, ahol 'A' is, vagyis. 'A' megtagadta a saját testvérét,és megpróbálta befeketíteni előttem. Sem 'A' nem tudja,hogy a testvérével együtt vagyok, sem 'B' nem tudja,hogy ismertem a tesóját. De most hamarosan lesz egy vacsora,családi vacsi náluk, ahová 'B' meghívott engem. Szerintetek 'A' fog rám emlékezni,ha eltelt 3 év? Én annyira kínosan érzem magam. Mit tehetnék? Remélem érthető a bonyolult sztori.


2010. nov. 29. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:

'A' és 'B' ikrek?

Egyébként ha egymást akarják befeketíteni egy nő előtt, hát kicsit gáznak tartom..:S

De szerintem nyugodtan menj el arra a vacsorára. És mi lesz ha 'A' emlékszik? Csak nem fog jelenetet rendezni...

2010. nov. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha "A" nem hülye akkor termsézetesn fog rád emlékezni.De miért is lenne gáz hiszen nem volt szex, se csók. A beszélgetés meg elfogadott dolog
2010. nov. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem irigyellek, elég nehéz helyzetben vagy. Szedd össze magad és bármi történik is emelt fővel jelenj meg a vascorán. Nem írtad, hány évesek vagytok. De a kapcsolatból bármi lehet, hosszútávon viszont nem kerülheted folyton a testvért. Csak határozottan! Kíváncsi lennék a fejleményekre majd!
2010. nov. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1.válaszolónak. Nem ikrek, van néhány év korkülönbség közöttük.

2.válaszolónak. Azért lenne gáz,mert ha 'A' megemlíti,hogy én ismerlek téged... Akkor 'B' megharagszik rám,hogy sosem említettem,hogy ismerem a testvérét,és hogy is említhettem volna,ha csúnyán beszélt róla? Én nem akarom,hogy összevesszenek miattam.

3.válaszolónak. Én 21 vagyok, 'B' 23 'A' pedig 26,ha jól emlékszem (:

2010. nov. 29. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!