Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj, ha nekem nem ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha nekem nem ilyen nagy kerek fenekem van, hanem pici, feszes?

Figyelt kérdés
Mindig azt mondják, hogy jó seggem van, mert kis feszes. Azonban szerintem nem jó, mert nem annyira kerek, inkább ilyen fokhagymafenék. Ez baj?
2010. nov. 28. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?;)
2010. nov. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Moszuke ***** válasza:

ajj.. dehogy baj.. inkább fokhagyma:)

A nagy kerek feneket majd széttépi a gravitáció amikor a tied még mindig pici és feszes lesz.

2010. nov. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 nielindi ***** válasza:
2010. nov. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én jobban szeretem, ha formásan gömbölykés...


De amúgy nem gáz...


Bírom a nőket állandóan az egyes testrészekkel vannak elfoglalva...Tök idegesítőek tudtok lenni!!!

Mi férfiak az összhatást nézzük!!! Nem vagyunk kiéleződve csak erre vagy csak arra...Bár vannak kivételek...

És miután nem vagyunk egyformák, ki ezt preferálja, ki azt...Úgy vagy jó, ahogyan most vagy!!! Így is kelleni fogsz valakinek (sőt), ha agyban nem vagy degenerált!!!

Elnézem az önmagukat kis-mellűnek, vagy kis-fenekűnek tartó lányokat és mindig rájövök, hogy ezek a hülye agyonplasztikázott celebek(akik attól érzik magukat szépnek, hogy gnómra plasztikáztatták magukat), milyen deformitásokat tudnak végrehajtani a társadalomban...Ez elképesztő!!!

2010. nov. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!