Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én egy 14 éves lány vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 14 éves lány vagyok, és még nem smaciztam. Ja és eddig csak egy pasim volt. Az nagyon ciki?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm.
2009. jan. 15. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Ezernyi ilyen kérdést látok!

NEM AZ! Sőt,becsülendő,hogy nem jössz fűvel fával össze. Legyél még gyerek,élvezd ki minden percét!

2009. jan. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Sokan felteszik ezt a kérdést:S! egyáltalán nem ciki... én 15 évesen csókolóztam először, ugyan több barátom volt, de rengeteg ismerősöm van aki 17 éves nem csókolózott még és nem volt még pasija sem. Ugyan már ne legyél butus 14 évesen nem kell hogy 100pasival "büszkélkedj"
2009. jan. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem ciki. Én 18 évesen csókolóztam először, és csak egy barátom volt eddig. Ne aggódj ezen. Ha valaki ezért szivatna, azzal meg ne törődj. Én is kétségbe voltam esve 14 évesen, amikor új osztályba kerültem, és rajtam kívül mindenki túl volt az első csókon. Persze egy-két megjegyzést tettek, de én nem törődtem velük. Majd te is találsz valakit magad mellé, akivel túl leszel ezen. Ha megfelelő partnerrel teszed, akkor nagyon szép élmény marad. Ha meg csak azért, hogy túl legyél rajta, nem biztos, hogy szívesen fogsz rá visszaemlékezni.
2009. jan. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszön a válaszokat!!!!

Igaz a többi lány osztálytársam csak részegen smacizott eddig .

2009. jan. 15. 19:03
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nem, nem gaz, gratulalok az osztajtarsaidnak, te is olyan akarsz lenni?? Nem maradtal le semmirol, gyerek vagy meg.
2009. jan. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat
2009. jan. 15. 21:02
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 vagyok ...Nem vagyok csúnya sőt, a pasik megnéznek az utcán .. mégis most nyáron jöttem össze az eljő barátommal...vele volt az 1. csók is és már leis feküdtünk ...de előtte már tök kivoltam borulva hogy mi a fa*zért nincs pasim holott jól nézek ki xD
2009. jan. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*első
2009. jan. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szandy007 válasza:
Komolyan mondom, hogy bőven ráérsz mindennel. Még a csokkal is!
2009. jan. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!