Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az átlagos pasik mivel hódítjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zozi84 kérdése:

Az átlagos pasik mivel hódítják meg a női szíveket?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodtam azon, hogy egy jóképű ember vajon hogyan válhatna a hétköznapi életben sikeres hódítóvá! Vannak elképzeléseim, például, menjek táncolni, próbáljak ki sportokat vagy egyszerűen magoljam a csajozós dumákat. Igaz régen sportoltam, nem mondom azt, hogy távol áll tőlem a gondolat, de ugyanakkor a tánc is megmozgatta a fantáziám. Vajon ti hogyan dobjátok be magatokat a csajoknál?
2010. nov. 28. 10:20
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
egyszerű: bedrogozom
2010. nov. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

ezek csak plusszok amiket leírtál nem ettől fogsz valakit meghódítani

én nem dobom be magam egy csajnál se, határozott és céltudatos vagyok, kisugárzásom is van, ezek már alapjában véve vonzanak egy nőt ha még mellé jóképű is vagy akkor nem kell trükközni

add magad csináld amit szeretsz és hidd el ha bejössz egy csajnak úgyis a tudtodra adja

2010. nov. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólóhoz. Bocs de röhögnöm kell. Én vagyok +25kg felesleggel, kerek a fejem, sokan mondják hogy mindig szerencsém van, mert olyan nőket fogok ki akik a pocakos férfiakat szeretik, de nem.


Én csak 3 szabályt követek:

- Elfogadom magam amilyen vagyok, és az vagyok aminek tartom magam.

- Leszarom mások véleményét, mert nem érdekel. (hülyének néznek? nézzenek annak, másnapra úgyis elfelejtik)

- Őszinteség, bizalom, tisztelet magad felé és a nő felé. (Nő nem attól fél hogy megcsalod, hanem hogy nem mondod el neki.)

- Én vagyok a legfontosabb személy 1 kapcsolatban, ha nem tetszik ellehet menni.

2010. nov. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Bocs 4 szabályt. Az élet rövid, hogy vitázzak a nővel, ha kiderül hogy aznap este nem tudom megdugni, pá. Rövid az élet, bármikor elcsaphat 1 autó.
2010. nov. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
10:47 - Kár, hogy én nem ilyen vagyok és kár hogy erre buknak a nők :) Basszus ez komoly? :) Az elfogadom magam, őszinteség, bizalom és tisztelet az rendben... De a leszarom mások véleményét, én vagyok a legfontosabb a kapcsolatban, és a "ha aznap este nem tudom megdugni akkor pá" számomra érdekes hozzáállás. Csajok tényleg ez jön be? Ez vonzó?
2010. nov. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem ez egyáltalán nem jön be.Volt már mackósabb barátom, és nagyon szerettem hozzábújni, de ő is ugyan ilyen volt, és mellette lábtörlőnek éreztem magam.Aztán csodálkozott, hogy SMS-ben adtam ki az útját.Csak a szex kellett neki.

Én bukom az átlagos pasikra, mert én is átlagos vagyok, nem keresek Brad Pittet vagy ilyesmi típusú pasikat.Nekem elég ha érzékeny, érzelmes vagy, és nem adod a macsó, kőszívű, megérinthetetlent.;)

2010. nov. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%

Azért, mert a nők férfit akarnak, nem punc*t. Ha leszarod mások véleményét, akkor még szabadabb leszel és azt csinálsz amit akarsz. Míg mások véleményére is kíváncsi vagy, be vagy korlátozva mert mindenkinek megakarsz felelni.


Én vagyok a főnyeremény, ha beszélek egy csajjal megmutatom az étlapot. Tessék rántott hús van. Tészta kell? Menny az máshova. Más kedvéért nem változtatok az ép lapon, ha csak én úgy akarom.

2010. nov. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mellesleg a csajok se tudják mit akarnak. Ők profik ebben. Azt akarják, hogy a fenti is leírta, de mikor egy kapcsolatban betoppan egy másik fél, aki ott van a toppon, kimutatja amit akar, és eléri amit akar, akkor az Alfa dominancia és eltiporja a másik felet.


1. szabály: csajok nem hiszik el amit mondasz nekik, ami igaz

2. szabály: Magukat rábeszélik erre-arra, jobban mint mi férfiak.

2010. nov. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
11:11 Pont olyan lányra gondolok én is, mint akit leírtál magadról. :)
2010. nov. 28. 15:30
 10/10 anonim ***** válasza:

A kérdésedben több valótlanság is van.


1) a nőknek nincs szívük

2) a nőket soha nem hódítják meg, hanem a nők szemelik ki maguknak a nekik tetsző pasit, és csak az kell nekik


Nagyon egyszerű: jóképű vagy és magabiztos, akkor jó. A hülye pincsi lúzereket minden nő csak szivatásra és csicskának tartja, esetleg eltartónak a gyerekes nők. De minden nő a jóképűekkel dug, a többi csak rizsa.

2010. nov. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!