Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ötlet?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok, az 1996-os Romeo és Júlia filmfeldolgozás jó érettségi tételnek? Tétel: Irodalom filmen.



ui:bocs h ide írtam de itt vagytok a legtöbben. más kategóriában van kérdés amit kb 2 hete tettem fel és 1 válasz sem érkezett.


2010. nov. 27. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Júlia terhes.
2010. nov. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
pff
2010. nov. 27. 21:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokszor sírok még mindig érted, értsd meg, nagyon szeretlek téged. Ha csak meghallom neved, könnyes lesz a szemem, mert tudom, soha nem leszel itt velem. Ha látlak, még aznap sírok, és rendszerint egy verset írok. Megírom mindig, mennyire szeretlek, s hogy soha el nem feledlek. Téged ez nem érdekel, nem is fog soha, az élet miért ilyen mostoha? Mostoha velem, megmutatott nekem, akkor miért nem lehetsz itt velem? Tudom jól, nélküled semmit sem ér az élet, hiányzol, s tiszta szívből szeretlek TÉGED!
2010. nov. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem akartam azt bemásolni bocsi xD

amugy jó lesz az. :)

íjj de imádom azt a filmet :D

2010. nov. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is, már vagy 100x láttam és gondolom jó lesz. Imádom Capriot (L)
2010. nov. 27. 21:58
 6/6 anonim ***** válasza:
biztos hogy jó lessz :))
2010. nov. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!