Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek mi a véleményete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mi a véleményetek arról?

Figyelt kérdés
ha egy fiú megkérdezné tőletek,hogy nem e találkoznátok személyesen és megkérdeznétek,ez hogy jutott eszedbe azt válaszolná "apum mondta" XD.?
2010. nov. 27. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, ha egy lány ilyen tahó módon kérdezne vissza egy ilyen kérdésre, lehet, hogy én is így válaszolnék..
2010. nov. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
semmi esetre ne mondd ezt :)
2010. nov. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudom, lányok lettek megszólítva, emiatt elnézést kérek, én fiú vagyok.

1. Valakitől a srácnak is meg kell tanulnia csajozni.

2. Ha az apja tanítja, teljesen rendben van.

3. Büszkén vállalja, hogy az apja a példaképe, ami valamivel értékesebb, és egészségesebb, mint ha pl. steinerkristóf lenne.

4. Mennyivel lenne jobb, ha azt mondta volna, hogy a gyakori kérdéseken tanácsolták neki?

5. Örülj neki, hogy az apja használható tanácsokkal látja el, és nem arra tanítja, hogy lájkolja a cuccaidat a fészbúkon.

6. Mi a véleményed arról a lányról, akihez komolyabban próbál közeledni egy fiú, erre "XD" -s kérdésekkel próbálja nevetségessé tenni?

2010. nov. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!