Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is gondolt ilyesmire,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is gondolt ilyesmire, vagy csak én?! Véleményetek?

Figyelt kérdés

Néha mondják, hogy " rendes vagyok".Pl mikor 2 csajt előre engedtem múltkor is, megköszönték, és hozzátették:"Rendes vagy".

Ekkor olyan fura szégyen érzetem van, amit nehéz leírni,

nem zavarba ejtő, vagy hasonló, csak a lányok jobban buknak a bunkókra, és a "rendes" srácokra nem igazán..Ez számomra olyan lekicsinyítő, vagy egy kicsit megalázó is, hogy én nem vagyok olyan "jó" a szemükben, mint egy bunkó macsó.


2010. nov. 27. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát én nem szeretem a bunkó fiúkat

Utálom, mikor nem engednek előre, szóba sem állnék ilyen fiúkkal

2010. nov. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát lehet, hogy rá kellett volna csapni a fenekükre. :) Csak hogy tudják, milyen rendes vagy, ha már előre engeded őket ebben a rohanó világban.

Amúgy örülj nekik ,hogy észrevették, ez nem feltétlenül degradáló.

Lehet, hogy tetszett nekik. Jobb lett volna ha magukban lehülyéznek, mert becsapod előttük az ajtót?

2010. nov. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Úristen, szerintem nagyon aranyos vagy.:)) Ne hidd, hogy a lányok többsége a bunkó parasztokra bukik:) Ha valamelyik csaj arra, akkor megkapja a pasit pár hétre max:)


Ne legyél túlzottan kedves azért, hanem "macsó" és ne add könnyen magad egy lánynak;)

2010. nov. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Emőke válasza:

A k.rvák (bocsi a kifejezésért) biztos h azt szeretnék, ha ráütnél a fenekükre, vagy beszólnál nekik.

De ha igazi szerelmet szeretnél, eszedbe se jusson ilyet tenni.

Abban pedig semmi rossz nincs h 'rendes vagy', mondjuk én azt szoktam mondani h "köszönöm szépen" de hát, nem vagyunk egyformák.

Emiatt sohasem érezd magad rosszul, sőt. A figyelmesség nagyon ritka tulajdonság mostanság, becsüld meg ezt magadban! Kicsit több önbizalmad legyen, s meglátod hogy úgy minden könnyebb...még a csajozás is.:)

2010. nov. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs semmi gond. Csak visszonozták, egy megköszönéssel a figyelmedet.

Ellenben 09:24 es válaszolóval nem értek egyet. Jó hogy illik, és figyelmességre, kedvességre utal az, hogyha egy fiú előre enged egy lányt, de ez szerintem túlzás, hogy egyes lányok annyira elvárják, hogyha már nem így van akkor haragudnak a fiúra. Szerintem egy lánynak nem kell ilyesmit követelménynek, elvárásnak tartani, úgy kéne felfogni, hogyha előreenged akkor örülök neki, ha nem akkor ez van.


Ez a véleményem, de mint tudjuk a vélemény olyan dolog ami mindenkinek van, de senkit sem érdekel a másé.

17/f

2010. nov. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!