Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyagiak miatt nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyagiak miatt nem lehet ebből semmi?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt, akivel már ismerkedtünk...

A baj csak az hogy Ő képes kiadni 30.000-et cipőre.

Én pedig nem tudok.

Félek, ha összejönnénk, az ilyesmiket nekem kéne megoldanom...

Egyszerűen nincs pénzem mindig új ruhát, cipőt, stb-t venni.


F18


2010. nov. 25. 22:18
 1/6 nielindi ***** válasza:
100%
miért kellene neked eltartanod?? nem a feleséged lesz egyböl, aki a gyerköcöket otthon nevelgeti, 'csak' barátnő.
2010. nov. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 errre ***** válasza:

nem érdemes. úgy is rosszul éreznéd magad, és egyszer otthagyna..de nem ismerem, nem tudom milyen, én egy gazdag fiúval nem kezdenék..

19/L

2010. nov. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De nem is értem ez miért jutott eszedbe, hogy ezt neked kéne megvenni neki. Én is képes vagyok kiadni. Évente max egyszer. De én veszem meg könyörgöm nem a pasim. Honnan tudod, hogy veled akarja megvetetni?
2010. nov. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A lányok cipőre bármennyit képesek kiadni, akkor is ha nincs nekik annyi.

A tréfát félretéve: ha arra kerülne sor, hogy összejöttök, és téged ez zavar, akkor egy alkalmas pillanatban kérdezd meg, hogy gond-e, hogy te anyagilag nem állsz jól. Az eltérő anyagi helyzet jelent egy veszélyforrást a párkapcsolatra, de kölcsönös akarat esetén kezelhető.

2010. nov. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már régen rossz, ha neked ilyen horderejű kiadásokba kéne verned magad egy lányért... Én megtehetném, hogy vegyek ilyesmiket a barátnőimnek, de tuti nem vennék és nem is vettem soha. Nem a pénz a lényeg, hanem az érték amit képvisel. Szerintem egy kreatív, szívhez szóló ajándéknak sokkal jobban örül. És amúgy is, miért várná el azt, hogy te öltöztesd. EH eh
2010. nov. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 199303 ***** válasza:

Nekem a barátom elég gazdag. De viszont én és a családom meg nem. De ez nekünk nem okoz bajt a kapcsolatunkban jol elvagyunk igy is együtt:) nem az anyagiakkal törödünk:)

17/L a barátom 22

2010. nov. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!