Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gaz, kevesbe gaz szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gaz, kevesbe gaz szex sztorijaitok vannak?

Figyelt kérdés
Nekem is van 1-2, de mivel telorol vagyok, ezert nem reszleteznem oket. Kivancsian varom valaszaitokat.
2010. nov. 25. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom,hogy gáz-e de egyszer úgy szexeltünk a párommal,hogy leültem a székre ő pedig beleült a farkamba annyira dolgoztunk,hogy nem vettük észre egyszer csak hanyatt estünk a székkel .

Persze nevettünk és tovább folytattuk.....

2010. nov. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

egy buszon ráélveztem a sofőrre, aztán kijött az fbi és gumibotot dugtak a seggembe, majd felakasztottak a saját farkammal...

Ez gáz?

(hevöláfvitmí)

2010. nov. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%
2 hetes külföldi út után én mentem a pasimékért a reptérre. Nagyon kanos volt, én is be voltam gerjedve. Benzinkúton megálltunk tankolni, elkértem a WC-kulcsot és bementünk lerendezni a dolgot, amíg a többiek kávéztak, stb. Épp nagyban nyomtuk, amikor nyílt az ajtó, valaki bejött a dolgát végezni a másik fülkébe. Sebaj, folytattuk. Nyár volt, semmi gond, kis szoknya feltűr, tanga félrehúz, nem nagyon kellett nekivetkőznünk. Amikor végeztünk, elindultam kifelé, ő még bent maradt a fülkében, hogy ne egyszerre távozzunk, az feltűnő lenne. ( Női WC-ben voltunk. ) Épp kezet mostam, nyílt a másik fülke ajtaja, amin kilépett... a felesége...
2010. nov. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!