Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ne legyek szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne legyek szerelmes?

Figyelt kérdés

a kérdés adja magát de így értelmetlen tudom...

szval kb annyi van hogy most egy darabig nem akarok drámát. a lényeg hogy most egy pár hónapig szeretném elzárni magam a férfiaktól, csak túl akarok lenni az aktuális csalódásomon, és addig nem megismerni és megkedvelni a következőt...nem olyan sűrű ez nálam, hosszúra nyúlik egy-egy csalódás mert nehezen lépek túl a dolgokon:)

de ez is ugy alakult hogy nem akartam hogy jöjjön, pihenni akartam és hát perszehogypersze, megszerettem valakit.

no a kérdés hoogy... olvastam itt sok olyat aki elérte magánál hogy ne kedveljen meg senkit. hogy csináljátok?

és hogy csináljam hogy én se tűnjek fel senkinek? nem akarok most bonyodalmakat, csak egy szépen elszeparált fél évet magamnak mindenféle pasitól távol:)


2010. nov. 25. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
ez egy óriási hülyeség amit kérdeztél..am. borzasztó egyszerű:D ha vkinek feltünsz akk szépen azt mondod neki h bocs de most nincs kedvem senkihez szevasz:D de majd meglátod ha letelik az a fél év és már szeretnél vkit akk már senki se lesz ott hirtelen..
2010. nov. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló problémám van, csak én örökre szeretném, mert egy lánynak se tetszem.
2010. nov. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

első: nem ilyen egyswzerű az hidd el, hiába mondom el vkinek h nem akarok semmi ilyesmit...bezsélgetek vele spanolok, aztán durr:D

második... örökre az butaság. anélkül nem éri meg élni.

2010. nov. 25. 18:06
 4/7 anonim ***** válasza:

4 fal közt sok tv sok számítógép és csak a munka meg a munka meg a munka...


Vagy nincs smink, "igénytelenebb" öltözet, nem csinálod meg a hajad és sosem mosolyogsz...


Ez már elűz pár férfit... És ha meggondolod magad, akkor kicsíped magad és mehet a dolog ismét :)


Nincs jobb ötletem, hogy lehet valakit nem megszeretni, esetleg vizualizálsz, hogy mennyire igénytelen az adott illető...

2010. nov. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kényszerből ne tegyél semmit sem magad ellen! Neked kell meg tanulnod különben ha nem tudod irányítani csak tragédia lesz belőle.
2010. nov. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2010. nov. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát,jönni fog egy pasi.aki nagyon helyes lesz,és azt hiszed hogy ennyi volt,nem érdekel,te belezúgtál.na akkor ne írj neki,utasítsd el,legyél bunkó.és jobb lesz mintha belemennél és összetörné a szíved.ha tényleg ezt akarod.de nem hinném.
2010. nov. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!