Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok mit érez irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok mit érez irántam?

Figyelt kérdés

Van egy lány ,nagyon tetszik,és szerintem én is neki,mivel mindig mosolyog ha ránézek(én is visszamosolygok természetesen),és nagyon jókat lehet vele beszélgetni.


Minap beszélgettem vele msn-en és valahogy alkalmam volt a bókolásra,azt,hogy miből jött nem részletezném

A következőket írtam:


ÉN :hát nem vagy buta az biztos, SŐT :

A LÁNY: köszi

ÉN: hát ne köszönd,így van : D

ÉN: meg még sok jó jelzőt sorolhatnék . . . ˇˇ)

ÉN: meg a szép szinonímáit : D

A LÁNY: :D

ÉN: ezt vegyem kinevetésnek?: D

A LÁNY: igen



Nem tudtam mire vélni,mivel egy elektronikus beszélgetés során nem jön át a mimika,ezért kérdeztem,hogy mire gondolt azzal a kettőspontdével,mivel nem egyértelmű.


Szerintetek ez most mit jelenthet? Mert ahogy válaszolta,hogy igen, elment a kedvem mindenféle poénkodástól és bókolástól,mert hirtelen úgy éreztem ,hogy felesleges.


Persze tudom,hogy másnap ha találkozunk,újra a régi "mosolygás" jön.


13/f


2010. nov. 24. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó béna szöveged van már bocs.
2010. nov. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megmondanád miért is? : )
2010. nov. 24. 21:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Kicsit nyalós a szöveg. Nem nagyon utal domináns hímre. Inkább a "jófiú" szerepre. Márpedig a csajoknak nem az kell.


1. jó humor

2. néha csúfold de ne durván (pl: írja,hogy hülye vagyok elfelejtettem..... TE: Végre,hogy rájöttél)

Hatásszünet...

:D.

3.Magabiztosság.

2010. nov. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

jajhh mért kell lehordani???:P


jó,nem a legjobb szöveg...:D

Menj oda hozzá személyesen is ne csak msnezés legyen...

Igen, a mosolygás az jó.

Am szerintem ez "'kinevetés"' jó jel.

Meg akarja mutatni h ő is "'nagy arc"'.

Szerintem maradj a bókolásnál meg a mosolygásnál,aztán pár hét múlva térj konkrétan a "'tárgyra"1 de csináld egy kicsit humorosan;)

ha nagyon reménytelen,hagyd, egy idő után úgyis hiányozni fog neki a bókolgatás.;)

16/L

2010. nov. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
21:40 - Így csinálom,vagyis szoktam ilyeneket,ha mind1 majd lesz valami,végül is így le se tom írni a helyzetet
2010. nov. 25. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!