Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, hogy én ilyen lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, hogy én ilyen lány vagyok? :S

Figyelt kérdés
Engem kevésbé vesznek észre a fiúk,nem vagyok feltűnő sőt beleolvadok a tömegbe..A barátnőimet meg állandóan megbámulják,rám csak rám néznek pár másodpercig aztán szia..
2010. nov. 24. 16:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
47%

Nem ajánlatos magunktól szebb barátnőt választani.

Hogy miért jó, ha megnéznek?- Legalább jó érzés az egónknak, hogy lehet van olyan, akinek tetszünk és ezért néznek meg. De mindenféleképpen jót tesz.

egyébként én is ilyesmi lány vagyok sajna xD.

vagy csak nem öltözködök a mai divatnak megfelelően : miniszoknya, tűsarkú cipő, leopárd mintás cuccok :o... Magyarul nem úgy öltözködök, mint egy kurv&, ahogy a legtöbb tini lány:). Nem felelek meg a mai legtöbb elvárásnak az egyszer biztos:d.

2010. nov. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, majd megtalálod azt a fiút, aki olyannak szeret, amilyen vagy! Ne változz meg senki kedvéért!
2010. nov. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy megnézte ó ő nem szebb nálam szóval lehetünk barátnők...amúgy meg ha szeretnéd hogy megnézzenek akkor vegyél föl egyéni dolgokat, nem kell feltétlenül k.vásnak lenni. És biztos lesz majd egy fiú a sok közül aki észrevesz!
2010. nov. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
:D:D:D:D:D ez a kém is lehetsz naon jó volt :$ :D nézd a j oldalát átlagos vagy, mer a csúnyákat megbámulják :D
2011. febr. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
XD lol..:D
2011. febr. 13. 01:43
 16/18 anonim ***** válasza:

Èn nem szerettem ha azt mondtak ram, h cuki meg aranyos vagyok. cuki egy kiskutya. mi az h cuki???

Inkabb a kisugarzas a lenyeg, nem a kulso. en se vagyok egy vilagszepe, de azt hiszem, van bennem valami, ami megfogja az embereket. benned is lehet, csak ne ugy nézz magadra, hogy "cuki vagyok meg aranyos, jaj de jó". nézz magadra úgy, mint egy nöre. bár nem tudom hany eves vagy es nem is olvastam vegig az eddigi hozzaszolasokat, de ez a gyors velemenyem.

2011. febr. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
nekem egyáltalán nem baj
2011. febr. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az átlagos lányok jobban tudnak szeretni.
2011. febr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!