Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha egyszerűen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egyszerűen nem találok társat? (elsősorban lányok válaszát várom! )

Figyelt kérdés
Igazábol 17 éves vagyok, kb 3-4 hónapja sportolok rendszeresen, odafigyelek arra, hogy mit eszek és mit iszok! Végülis eredményesen mivel 9-10 kiló leis ment! Most 78 vagyok és 180 centi! A gáz az, hogy már probáltam barátnőt találni többször is de valahogy sose jött össze, mindig a lányok vagy bekattantak 1 hónap ismeretség után mielöt tök rendesen viselkedtek, vagy csak hülyítettek és a végén kiderült, hogy nem is akartak semmit! Nem gondolom, hogy az arcom kinézetével lenne gond mivel már mondta 1-2 lány, hogy nincs velem semmi gond! Nah szoval probálkoztam sokszor barátnőt találni! Mostis alakulóba volt eggy, a csajjal ugy volt hogy talizni fogunk és mostanába tökre lekezelően bánik velem, eleinte meg rendes volt!Eleinte elmítettem is neki, hogy majd talizunk meg minden, erre ő irta, hogy örülne neki meg minden.. mostmeg már kb nemis érdeklem... Nemértem mért nem találok egy velem egy gondolkozásu barátnőt aki szeret és mindent megtudok beszélni vele! :/ A válaszokat előre is köszi!
2010. nov. 24. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a mai lányok többsége ilyen, nem tudják mit akarnak, játszadoznak, ezt várják el tőlük a barátnőik. Én azt tudom tanácsolni, hogy keresgélj tovább. Fiatal vagy, semmiről se csúsztál még le.
2010. nov. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előzővel egyetértek!Ezen kívül az a saját tapasztalat,hogy ennyi idősen én is görcsösen kerestem egy jó csajt de mindig kosarat kaptam.Egyszer volt egy jó csaj akit elhajtottam mert egy másikba voltam szerelmes.Igaz ez plátói volt mint utóbb kiderült.Aztán kb 1.5 év keresgélés után összeismerkedtem egy csodálatos lánnyal akivel 6 évig voltunk együtt!Nyugi semmiről nem késtél le.Az élet és a kalandok,szerelemek várnak rád és jönni fog aminek jönnie kell!23/F
2010. nov. 28. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tapasztalataidhoz annyit tudok hozzáfűzni, hogy netán a lányok is örültek, hogy jött egy fiú (jelen esetben te), aki érdeklődést mutat, akkor még kedvesek voltak, aztán mégsem tetszettél annyira.. és hát ezt ilyen intelligensen tudták kezelni, hogy vagy bunkók lettek, eltűntek. (Ilyen bőven van fordított esetben is!)


Lány vagyok, és a korai tapasztalataim nekem is mind szörnyűek voltak, mert én meg hülyítő fiúkkal találkoztam. Hozzád hasonlóan lelkesen, őszintén álltam hozzá az esetleges kapcsolatokhoz, és annyi pofont kaptam, hogy most már inkább óvatosabb vagyok.. Persze azért nem szabad befordulni! Hidd el, jönni fog olyan, aki megérdemel. Mindenki sokat találkozgat így, hogy nem lesz belőle semmi, mire talál egy hozzáillő valakit.. csak ez az elején jobban megviselik az embert a kudarcok. Most gyűjtött tapasztalataid után már hamarabb levágod majd melyik lányt érdemes komolyan venni. Még a "kedves" korszakukban is érezni fogod, hogy mennyire érdekled őt valójában. Nagyon fiatal vagy, türelem.

2010. nov. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát igazad van! Itt a türelem szón van a hangsúly!
2010. nov. 28. 12:30
 5/8 anonim ***** válasza:

Keress tovább,

én is ezt csinálom csak lány formában...

Amúgy mind2 nemben vannak ilyen khmm rohadt kedves illetők....

Elvileg mindannyiunknak lesz egyszer társa :)

Próbálkozz, fel a fejjel ;)

2010. nov. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat, igazán jól esett:) Utolsó válaszolonak szeretném megkérdezni a korát, ha lehet!
2010. nov. 28. 12:33
 7/8 anonim ***** válasza:

12:32-es vagyok

írtam prívit.

2010. nov. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oksa:) megkaptam és válaszoltam!
2010. nov. 28. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!