Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom h szerelmes belem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom h szerelmes belem?

Figyelt kérdés
Légyszi tegyetek fel kérdéseket, én meg válaszolok. És mondjátok meg, hogy szerelmes-e, vagy sem, vagy hogy mi van, mert nem tudom. Előre is köszi!
2010. nov. 24. 14:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ne mondd minden nap hogy szereted...

a fiúk nem bírják ha a csaj annyira nyomul.

szerintem túl messzire mentél,lehet h megijedt.

Talán fogj vissza, mostantól csak mosolyogj kedvesen rá,hidd el,sokkal többre fogsz menni:)

sok szerencsét.

2010. nov. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

skacok a srác soha nem adta jelét annak hogy szeretne valamit, holott a lány nyomul. ne magyrázzuk már bele hogy de amugy mégis, szegény lány még fiatal ahoz hogy már most a hülye eszement női gondolkodás áldozata legyen. ebből jönnek az iolyan teoriák miszerint ha egy fiú nem hív fel tuti megette a telefonját egy rozmárbébi, és a papirt amire extrém esetekre feljegyezte a számát felégette valami vulkanikus robbanás.

nem szerelmes és kész. de ezt már megfejtettük az előző oldalon.

ha zat akarod hogy legyen nála esélyed ne nyomulj. sz*rd le, de legyél mindig a közelében.

2010. nov. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Már a kérdést sem bírom értelmezni...
2010. nov. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
hali amugy mindig lemondom de minidg megbocsajt es ma 2x petingelt velem es fbn most eloszor lajkoldta a kepemet h tetcik neki sztem eddig nem merte h a haverjai cukkolni fogjak aztan ma irta h akarok e még petingelni vele meg h jok a kepeim fbn
2010. nov. 24. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!