Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől jó pasi valaki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől jó pasi valaki?

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 11:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

bocsánat nem angol parasztkodom beiktatnék még egy z-t azaz szexet.

előző voltam :P

2010. máj. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

számomra mostanában csak az arc és a haj jellemzi (külsőleg)

belsőleg meg..., legyen laza, vicces, és, ami nagyon fontos, ne túl gyerekes:P

2010. szept. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
33%
ha jó pasi akarsz lenni, és mondjuk fiatalabb lányokat felszedni, 18 körülieket, akkor egyszerűen csak verned kell a nyálad, nyomulnod, elmondani a lánynak hogy basznád meg, és persze hányszor. Ne légy vele rendes, ne valld be neki az érzéseidet hogy szereted, ha esetleg így érzel. Attól kezdve már nem leszel érdekes számára, és nem fog rád gerjedni. Magyarán ha rendes, normális arc vagy, szar pasi vagy, max a 30 éves nőknek jössz be, akik már férjet keresnek. Légy gennyláda, köcsög, bunkó, paraszt, alázd meg, használd ki, csald meg, hazudj neki, és örökre a tiéd lesz az imádott hölgyemény!
2010. szept. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
46%
És az egészben a legszomorúbb, hogy az elöttem szólónak, sajnos tökéletesen igaza van. Amíg bunkó vagy, addig érdekes, és különleges, kiváncsi jelenség...
2010. szept. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
van pénze ez számít
2010. szept. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
21:03,...ez pontosan így van.
2010. szept. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
21:03 azért mindig tegyük hozzá a tisztelet a kivételnek kiegészítést, ha lehet
2010. okt. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
2011. febr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Hát amit eddig felsoroltak, az mind nem vonzó, ha középszerű vagy és valami izgalom féleség nincs benne, vagy mi. Az izgalom alatt az is lehet, hogy izgatott érzés kapja el, mert nem tudja a pasija megvenni a kenyeret a boltban!


És azok, hogy jóképű, meg igényes, meg sportos, meg jó szövege van, meg nem unalmas, nem ér lófaszt se, ha aranyos vagy!

Én is 23éves gépészmérnök srác vagyok, valami ki..ul agyhalott szöveggel, aki viszonylag jóképű, sportos (11éve sportolok, ami amúgy elég durván látszik is rajtam):)Imádom a sportot és nem vagyok beszari.., van egy 600-as motorom és imádok motorozni, meg túrázni a haverokkal. De ez mind kevés, mert sajnos kiszámítható vagyok, ha vizsga van, meló van azt csinálom, hogy előre haladjak a taknyos életemben, meg sajna a lánnyal akit akarok, aranyos vagyok meg kedves (tuti bukó, ne csináld, legyél önfeledten paraszt és tapló):). Jó, nem áll faszán a dellaméter, csak fog, mert elég jófejű srác vagyok. (a motort sem anyámék tolták a seggem alá):)

Egy pár tanács, aki csajozni akar:

1. Ha lóvéd van, tök mindegy hogy nézel ki, milyen a dumád, egy csomó ribanc van, akinek elég az, ha nulla vagy, de legalább pénzed van.

2. Még véletlenül sem szabad elmondani egy nőnek, hogy mit érzel, mert nem tartja férfisanak. Ha nincs pénzed a magabiztos bunkóság is siker lehet.(ezt kell gyorsan eltanulnom):)

3. Még véletlenül se legyél kedves és aranyos (nah itt van velem a legnagyobb baj). Mert akkor azt érzi egy lány, hogy amúgy egy esélytelen kis senki vagy, akinek amúgy rajta kívül senki sem áll le beszélgetni veled. Szóval valami 2-od osztályos loosernek hisz, még ha nem is mutatja ki, valahogy mélyen azt érzi.

4. Ne vegyél motort, mert azt csak addig nézik meg, ameddig végigdadogsz a városon 60-al, és ugye a 2keréken pályán és országúton tuti az élet. Vegyél autót, az igazi gyökerek csoffadt alkattal zselével felpumpált hajjal és autóval grasszálnak a városban..., aki mellet persze mindig ott van 1-2 ribi.

5. Ha van ribanc a környezetedben, szedd fel,(ez sem megy, valahogy szar embernek érezném magam, ha olyan állati szintre süllyednék, mikor már valakit csak azért tartunk, mert jobb, mint a lyuk a falon, vagy mint az méz és vazelin), mert ameddig nincs nő, addig jobb, mint a.....(persze ha neked megy):), a csajok megnézik azt a pasit, aki mellet nő van. Hamarabb néznek meg, mint egyedül, esetleg még ha haverokkal vagy, talán akkor is oda oda kacsintgatnak.


Mindent összevetve ez a tanácsom, a jó pár évnyi számomra érthetetlen sikertelenség után...., meg jön itt a duma, hogy ááá, minden nő ilyen-olyan pasit akar. Én is akkor tudok jól csajozni, ha jól benyomok, akkor nincs gátlás és nincs lélek, egyszerűen mindent elnyom az emberi ösztön és a dumám(ekkor tudok igazán bunkó lenni egy nőnek)...:)

Habár sajna azokat a lányokat, akik meg tényleg nagyon nagyon tetszenek, (szolid, visszafogott csajszik), azok nem ezekre az emberi értékekre buknak, mert ugye azokkal józanul találkozok sajna.:)

2012. jún. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#13-#19

Igazatok van, én is tapasztaltam ezeket a környezetemben...

2012. jún. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!