Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelent? Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Mit tegyek? Lépjek valamit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15/L vagyok.

Van egy lány és egy srác jártak, de szakítottak(mert elmult a szerelem álítólag).

Végül ma suliban láttam a fiút a lánynál és puszilgatta a fejét a kezét fogta meg minden. Persze ismerem a srácot vmennyire.

És tetszik is.

Na de azt vettem észre hogy a lányt cseppetsem érdekli a fiú.

És amikor a lánnyal volt a srác, akkor folyton bámult.

Reggel köszönt és mosolygott.

Akkor most miez? Mit jelent?


2010. nov. 23. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Az égegyadta világon semmit se jelent. Érzelmileg kötődik az exéhez, a többit pedig csak bemagyarázod magadnak.
2010. nov. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Biztos:)

Képzelődök, ugye ?:D aranyos vagy ! -.-

Ha ilyen baromságot tudsz mondani akk. ne irj -.-

2010. nov. 23. 16:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért írt volna az előző válaszoló baromságot? Én egyetértek vele, és most nem azért, hogy megbántsalak, de nem valószínű, hogy a srác érez valamit irántad.
2010. nov. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát az amit mondott, hogy vonzódik a volt barátnőjéhez abban igaza van.:)

De az hogy "képzelődök" áhh..:S tuti nem:D

De nem is mondtam hogy érez valamit irántam.

2010. nov. 23. 17:15
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ha szereted, harcolj erte. Az senkiben sem merult fel hogy esetleg azert van az exevel hogy feltekennye tegyen masokat v hogy megmutassa hogy o mennyire meno?? Ferfiaknal nem lehet tudni, DE ha mindenben a rosszat latjuk akkor nem marad ar semmi remeny. En azt tanacsolom hogy beszelj vele, kerulj hozza kozel. Es majd ha pontosan tudod a dolgokat, nah akkor tudod elkonyvelni hogy miert is csinalja. Sok sikert, es ha lesz vlm fejlemeny ird meg!!!

17/L

2010. nov. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Naaa végre:)

Valaki adott egy értelmes választ.

Hát..őő..rámirt facebookchaten, és megadta az msn-jét csakugy, hogy nem kértem.

Megdicsértem, hogy szép a mosolya.

2010. nov. 23. 17:39
 7/8 anonim ***** válasza:

hahah istenem :D szép a mosolya xD aranyos vagy, de nem tud mit kezdeni vele...Mondjuk engem is dicsértek meg olyan dologért amire nem tudtam mit mondani, vagy kezdeni vele.

Vedd fel msn és beszélgess vele... nem kell dicsérni.

17/F

2010. nov. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

öhm..felvettem már.

Most fogunk majd beszélni ha fent lesz

2010. nov. 23. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!