Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy azért nem köszön, mert bejövök neki és nem mer?

Figyelt kérdés
18 éves fiu barátom nem mer nekem köszönni, vagy nem akar; nem tudom. Eddig mindég köszönt, és rámosolyogtam, és visszaköszöntem, de már vagy 2 napja nem köszön. Ezelött tudom, hogy bejöttem neki, de most nem tudom :-s Segitenétek légyszi...
2010. nov. 23. 13:57
 1/6 Moszuke ***** válasza:

nem értem a problémát.

22/f


kiindulok magamból: ha eddig köszönt és hirtelen szerelmes lenne beléd akkor is ugyanúgy köszönne. tehát valami más van a háttérbe.

2010. nov. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá. Ennyi.
2010. nov. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Irtam már neki, de nem irt vissza. Megbántani biztos nem bántottam meg... szoval nemtudom... :(
2010. nov. 23. 14:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyerekek NEM írni kell, hanem személyesen megbeszlni! :)
2010. nov. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Váratlanul jöhet vendég,

Vérhas konzerv legyen MINDÉG!"

Amúgy azért nem köszön, mert bunkó.

2010. nov. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolso!! Nem igazan tudom ertelmezni ezt a kis " idezetet". Hogy is jon ez ide tulajdonkeppen???
2010. nov. 23. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!