Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira utálom vele a szex-et...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira utálom vele a szex-et mit tegyek? Hogyan segítsek ezen?

Figyelt kérdés

Na szóval,én szexelni tv nélkül sötétben szeretek.

Na és már betelt a pohár a tegnapi után.

A barátoméknál voltam.Lefeküdtünk, orálisan elkezdett velem játszani na és annyira élveztem hogy hangos voltam pici, ő erre míg nem is élveztem el teljesen elvette a fejét, na és befogta a számat.Aztán ok elkezdődött a szex nyekergett az ágy, hiába mondtam én hogy nem hallatszik az, de hallatszik kapcsoljuk be a tvét.

Én ezen változtatni akarok mert nekem ez így nem megy.Volt már valaki hasonlóban?


2010. nov. 23. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Venni kell egy ágyat ami nem nyekereg,vagy ne az ágyon csináljátok.Egyébként a mi szobánkban is ezokból szól a tévé,nekem nem zavaró :P
2010. nov. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mondd el neki a problémáidat, mert lehet, h ő nem is tud róluk, h ennyire zavarnak ezen dolgok.

Aztán ha nem változtat és továbbra is így folytatódik minden...a pasid egy tapló...lépj le!

N/22

2010. nov. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De ugye itt nem is a TV a probléma, hanem, hogy nem akarja, hogy mások meghallják.
2010. nov. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát igen attól fél miközben emeletes ház mi fent vagyunk szülők lent.Képtelenség hogy meghallják azért annyira nem vagyok hangos
2010. nov. 23. 11:15
 5/8 anonim ***** válasza:
ha utálod vele a szexet akkor ne szexelj vele.
2010. nov. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

hát igen attól fél miközben emeletes ház mi fent vagyunk szülők lent.Képtelenség hogy meghallják azért annyira nem vagyok hangos"


De ezt ő nyilván nem tudja. A magam részéről én sem szexelnék úgy, hogy csak pár fal választ el a párom szüleitől. :D

2010. nov. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi is mindig tv mellett szeretkeztünk, hogy mást ne zavarjunk az esetleges hang hatások miatt, és így mi is önfeledten tudtuk szeretni egymást!

Nem tudom miért zavar téged a tv, nem arra kell figyelni hanem a párodra!

2010. nov. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
TV helyett mehetne zene is.
2010. nov. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!