Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ötleteket szeretnénk,? köszönjük!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötleteket szeretnénk,? köszönjük!

Figyelt kérdés
A barátomnak és a legjobb barátnőm barátjának most lesz a szülinapjuk , ráadásul az első hónapforduló is most lesz mindkettőnknél.Mivel lehet megajándékozni őket egy meglepetés buli mellett?Nem akarunk túl extrém dolgokat hisz ez még nem sok idő.A válaszokat megköszönnénk.
2010. nov. 22. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:

valamit 4esben kéne csinálni.

szerintem egy jópofa ,kreatív tortával,sütivel vagy ilyesmivel :DD

(mindennel díszítheted ;D)

2010. nov. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát baráti társasággal meglesz ,már megvan szervezve bérlünk egy helyet :)de igazából egy kis ajándék kéne pluszba az "1 hónap"-ra :)
2010. nov. 22. 22:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát valami kis ajándék. Én láttam régebben olyan kis táblát amire az volt írva: Napról napra jobban szeretlek. Vagy egy olyan kis maci ami egy szivecskét tart.

23/L

2010. nov. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
juj ez tetszik :) köszönöm
2010. nov. 27. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!