Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jó "TRÜKK"? Tettszik egy srác.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó "TRÜKK"? Tettszik egy srác.

Figyelt kérdés

tettszik egy srác akinek TALÁN én is tetszem.... jó is lenne ha ezt megtudnám...

14 vagyok még soha nem volt pasim ... jó netes de az sz*rt sem ér:D

ő 2 vel felettem jár gimis 10.es

imádom a spanyolokat és szerintem ő az!

fiúk...szerintetek az jó "TRÜKK" ha méllyen a szemébe nézek majd 5 másodperc után kicsit mosolygok majd elnézek??:D a gáz az ,hogy nem merek odamenni és megmondani neki,hogy tettszik mert a sulimban olyan emberi lények vannak,hogy ha a srác nemet mond akkor 3 hónapig az a téma ... szóval tudnátok nekem valami ilyesmit írni amit én is írtam ?

előre is kösszi:):$


2010. nov. 22. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy spanyol, mert így nem fog fennakadni a helyesírásodon. :)
2010. nov. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tényleg spanyol, mivel a cigányok nem jutnak el gimi 10-ig...
2010. nov. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem spanyol? O.o
2010. nov. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mond neki ezt: El español es para los perros, pendejo.
2010. nov. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez mitől lenne trükk?


Ha nagyon nem tudsz mit kezdeni magaddal, és pusztána szemezésből nem venné a lapot, DE de félsz mások véleményétől az iskolában, ha koccolna, egyszerű a teendő:

Tudd meg, melyik osztályba jár, és hogy hol van az utolsó órája olyankor, amikor neked sincs több órád, tehát tudod követni egy darabig, amíg kiértek az iskolából. Ha társaságban is megy el, ők már nem a társaságod, legfeljebb 3-4 másik srác. (lényegesen kisebb, mint a benti tömeg).


Normálisan megkérdezed, beszélhetnél-e vele, ő lemarad, a többiek továbbmennek. Megmondod neki, hogy tetszel, van-e barátnője, szeretne-e ismerkedni.

(Ez 3 pont, mindhárom fontos)

Ha igent mond, nyert ügyed van, ha nemet mondd, akkor körmöd szakadtáig is trükközgethetnél, akkor sem sikerülhetne.


Attól pedig, hogy vagy ő, vagy az a másik 3-4 barátja pletykát indítana-e rólad... ha neked tetszik ez a srác, akkor gondolom nem valami görény figura, ahogy nem is barátkozna olyanokkal. Nem hiszem hogy direkt szemétkedne veled, de ha mégis azt teszi, akkor pláne kiderül, milyen alak tetszik neked.



És azért tanácsolom ezt, mert ez egy EGYENES út.

Önmagában a trükközgetésből nem csak hogy nem sül ki jó, de legtöbbünknek ritka irritáló is a kavarás.


Sok sikert.

2010. nov. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

'Valószínűleg tényleg spanyol,

mivel a cigányok nem jutnak el

gimi 10-ig...'


és szerintetek ez volt a kérdés?? Gyökerek.

2010. nov. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

18:43

Az a trükk h nincs trükk, ill mégis:

1. mélyen a szemébe néz (sugározza h na most jön egy trükk)

2. jön az 5 másodperces feszültség fokozás (fiú már csorgó nyállal várja a tolltartóból a nyúl elővarázsolását vagy az ingujjból egy 12m-es kendő előhúzását)

3. aztán a fordulat, hogy nincs trükk csak egy gúnyos mosoly h beszoptad (következmény: letörik a kiszemelt férfiú önbizalma, h így átverték és könnyű prédává válik)


Én így értelmeztem.

2010. nov. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a "segítséget" kiderűlt,hogy tetszem neki és így már megmerem mondai neki,hogy tetszik majd kiderül mi lesz.

spanyolul meg 2 éve tanulok és ilyet nem mondanék te barom!

na mind 1 köszi mégegyszer:)

2010. nov. 25. 19:17
 9/9 anonim válasza:

"Mond neki ezt: El español es para los perros, pendejo."

Neked úgy néz ki a spanyol nyelvtannal van bajod, nehéz egyeztetni az alanyt és az állítmányt;)

Átb@szott a google translater? :D

2010. nov. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!