Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik lány szép? Kiemelném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lány szép? Kiemelném hogy a 2 lány nem cigány!

Figyelt kérdés

[link]


Köszönöm a válaszokat!


2010. nov. 22. 18:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik sem az esetem, de nem mondanám őket csúnyának sem. Abban meg szerintem semmi gáz nincs, hogy ők ketten "cigányok", jóval gázabb az, hogy ezt te tagadni próbálod.
2010. nov. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem a kismalac tetszik ott hátul , olyan szexi ahogy csücsöríti azt a kis pofazacskóját, hogy egyem meg:D.
2010. nov. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A jobb oldali barna bőrű.
2010. nov. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Mármint ő a legszebb.

Csak a legelső sorban lévő bal oldali lány, illetve a puszilkodós nem tetszik, a többi szép:)

2010. nov. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
ja. kreol... amúgy a 3szőke valószínű rohadt nay k.rva a baloldali gusztustalan. olyan mint egy zombi. a maradék meg... utálom a cigányokat
2010. nov. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Méghogy nem cigányok :D
2010. dec. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!