Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki hogy 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki hogy 14 évesen nem csókolóztam még?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 17:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
17:32 én is 18 vagyok és még sohasem csináltam. de teljesen egyet értek veled :D
2010. nov. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az a gáz h te így fogod fel én 18 évesen csókoloztam először és sztem ahhoz is kell mögöttes érzelem h úgy igazán k*rva jó legyen ! =)
2010. nov. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Persze, már az is ciki, hogy szűzen születtél! Ekkora hülyeséget! Hogy lenne már ciki?
2010. nov. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Én sem csókolóztam még senkivel, szerintem nem ciki. Ja és én is 14 éves vagyok.
2010. nov. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
én 14 évesen csókolóztam először, míg a barátnőim 11, 12 évesen és én is cikinek éreztem ezt, de ez egy nagy hülyeség, nincs benne semmi ciki
2010. nov. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Szilvike95 ***** válasza:
hát figyelj az a helyzet h én 15 vagyok és én sem régen csókolóztam először... mindig úgy voltam vele, hogy majd jön egy pas akivel összejövök és minden full happy lesz, de erre hiába vársz.. vagyis ahogy én tapasztaltam... nekem pl az első csók úgy "jött össze" hogy ottaludtam egy srácnál és egymás mellett feküdtünk és beszélgettünk és megcsókolt.... nem mondom h rossz volt, mert nem volt ronda a srác meg jól is csókolt csak azért nem egy ilyet szántam 1. csóknak :) szóval inkább várj még és olyan legyen mint ahogy elképzelted, és ne érezd cikinek hogyha akár még évekig nem csókolózol.. majd eljön az ideje :)
2010. dec. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!