Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na most mit csináljak? Valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most mit csináljak? Valami ötlet?

Figyelt kérdés

Szóval:van egy srác, sokat dumálunk netten,telón,sms-eket váltunk,stb.

Jó párszor felhívott telón is, de már egy ideje nem. Amikor rákérdeztem azt mondta,hogy én már annyiszor hívtalak,most rajtad a sor.

De én nem vagyok nagyon ''bátor'' a telefonbeszélgetések kapcsán,ha engem hívnak az más, mert ha elakad a téma akkor jövök azzal,hogy te hívtál, neked legyen ötleted... Szüleimen kívül nagyon nem merek senkit sem felhívni.

Személyesen más a helyzet,vagy sms-ben,ott minden jó,szakad mint a nyári zápor :)

És most akkor itt a kérdés : tényleg én kellene felhívjam őt? És mit mondjak neki? Miről beszélgessünk? Nem tűnök túl nyomulósnak tőle?

S ha véletlenül mégsem veszi fel, akkor még próbálkozzak?

Tudom,elég béna kérdés, de szükségem van néhány válaszra, biztatásra, jó tanácsra.


2010. nov. 22. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, fel kellene. Mert ha nem teszed az úgy jön le, hogy csak ő nyomul, téged pedig nem is érdekel. Egy idő után hagyni fog téged, de ezt nyilván nem akarod. Próbálkozz úgy, ahogy ő is szokott, hasonló témában. Vagy kezdheted ezzel, hogy "szia, te mondtad, hogy hívjalak föl, hát megtettem"
2010. nov. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Akarod tovább az ismerkedést, a Kapcsolatot?

Ha nem, ne keresd.

Ha igen, akkor viszont neked is ki kell venned a fenntartásában a részed, nem várhatod a sültgalambot.Legyél bátrabb, és "te hívtál, neked legyen ötleted" szöveget felejtsd el. Ez abszolúte unszimpatikus hozzáállásra vall.

2010. nov. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hunyadi János mondta :

Legjobb védekezés a támadás.

Támadj!

2010. nov. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, bár ezt a Támadásos dolgot még nem értem (:

És valami ötlet,ha fennakad a beszélgetés,milyen témát hozzak elő?

2010. nov. 22. 17:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel, mert ha nem tudja, hogy te ennyire bátortalan vagy, és nem igazán mered felhívni telefonon (ha ezt nem említetted neki), akkor most azt hiszi, hogy csak játszadozol vele, és egyébként téged nem is érdekel. Hívd fel és mondd, hogy találkozzatok személyesen, és ne felejtsd el elárulni, hogy te annyira nem szereted a telefonbeszélgetéseket, mondd, hogy jobban szereted látni beszéd közben a másik arcát, vagy mondd el, hogy kissé félénk vagy.
2010. nov. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tegla001 válasza:

A körülmények ismerete nélkül,például, hogy milyen távol laktok egymástól, milyen régen ismered, életkorotok (igen szerintem ez is fontos)stb.. szerintem nem az itt az igazi kérdés ,hogy telefonba mit is mondj neki, hiszen te magad mondtad, hogy személyesen minden megy mint a karikacsapás akkor arra kell törekedned, ha érdekel valamilyen szinten a fiú, hogy több legyen a közös (tartalmas!)élmény aztán kialakulnak maguktól a közös témák, emlékek és a telefonbeszélgetések sem fognak problémát okozni... sőtt! Sok olyan kapcsolatot látni manapság ahol a komunikació Facebook ra Msn re stb. korlátozódik, aztán annyi is lesz belőle (tisztelet a kivételnek), ne ess ebbe a hibába!

A kezdeményezésről pedig annyit ,hogy igen,szerintem nem annyira új keletű a dolog, manapság már nem nagy szó az ha egy lány mer kezdeményezni, hogy ez sajnálatos (a gyáva pasik miatt) vagy jó dolog mindenki döntse el maga, a lényeg ,hogy nincs ebben semmi rossz, csak mértékkel :)

2010. nov. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!