Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az iskolában miért azt mondják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az iskolában miért azt mondják hogy ne külsőre ítéljünk?

Figyelt kérdés
Úgy értem tudom hogy fontos a belső is, de ti odamennétek egy bányarémhez flörtölni? Am nem vok már dedós, csak most jutott eszembe ezt megkérdezni.
2010. nov. 22. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért mondják hogy ne a külső alapján ítélj, mert tudják ők is, hogy a pénz a legfontosabb. :-)
2010. nov. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A külső alatt azt értik, hogy ha valaki testileg nem a legszebb, attól még lehet nagyon érdekes és jó ember. Egy bányarém viszont általában attól ronda, mert ápolatlan és igénytelen. Ez két külön dolog. Legjobb szexuális élményem egy testileg nem túl szép, ám roppant igényes lánnyal volt.
2010. nov. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért nem csak a flörtölésre vonatkozik, azért (bár nem tudom, hogy ált. iskoláról van-e szó a kérdésedben) sokszor sajnos megalázzák azokat, akik nem olyan szépek, vagy menők, nekem is volt benne részem, és elég elkeserítő, pedig nem vártam el, hogy velem flörtöljenek, én is tudtam, hogy nem vagyok szép, csak azt szerettem volna, hogy hagyjanak békén és ne csúfoljanak. Ennyi. És ált. iskolában azért ez még gyakoribb, ha mondjuk rossz az osztályközösség, és ha se a tanárok, se a szülők nem oktatják a gyerekeket, akkor később is természetes lesz, hogy a kevésbé szépeket nem kell tisztelni.
2010. nov. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ált iskolába.
2010. nov. 22. 16:42
 5/5 anonim ***** válasza:

mert lehet hogy valaki külsőre nagyon szép de belül nulla

egy plázap...csa. inkább ne legyen annyira szép de legyen inteligens és ápolt szerintem

2010. nov. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!