Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ábrándíthatnék ki magambó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ábrándíthatnék ki magamból egy csajt anélkül h megmondanám neki az igazat?

Figyelt kérdés

Van egy csaj elég közel állunk egymáshoz csomót dumálunk. És az a baj h belém van esve elég keményen ezt én is látom meg mások is mondták h szar ez így neki eléggé. Én viszont meleg vok, kapcsolatban... :/ Szal elég esélytelen a dolog de ezt nem mondhatom el neki mert nem bízok benne annyira!!! Szeretném vhogy kiábrándítani magamból de már mondtam neki h nem akarok tőle semmit meg nekem nem tetszik meg most nem akarok komoly kapcsolatot stb stb szokásos dumák de nem változott semmi. Bunkózni meg nem akarok mert nem akarok szarban lenni vele. Mit csináljak?

17/F


2010. nov. 22. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy kapcsolatban vagy. Ennyi.
2010. nov. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha megkérdezi h kivel? Akk mit mondok?
2010. nov. 22. 15:34
 3/7 anonim ***** válasza:
mond azt h nem vagy az esete de nagyon szereted de csak mint barátot
2010. nov. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

MOnd azt hogy kialakulóban van valakivel a kapcsolatod reméled hogy összejön (nevét nem mondanád meg mert még nincs semmi komoly)és ne haragudjon de Te csak mint barát gondolsz rá!Kicsit így is úgy is fájni fog neki de ha van egy kis önbecsülése észhez kap....ha nem akkor muszáj keményebbnek lenned!


28/L

2010. nov. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

analvadasz ezt már mondtam...


a második 15:37: köszi, ez még nem jutott eszembe. Csak az a baj h majd azt hiszi h titkolózok és elkezd érdeklődni haverok között h ki az a csaj... na mind1 végül is én se tok jobbat, köszi

2010. nov. 22. 15:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt kell neki mondani, hogy ha nem bír nyugton maradni és csak barátként tekinteni rád akkor könnyen elveszíthet... Nem muszáj vele barátkoznod, ha nem akarsz. Ezt tudasd vele. Ha elmar magától akkor saját magát hibáztassa.

A passzív, rideg megnyilvánulások szerintem jobban fájnának neki, hiszen összezavarodna, esetleg kombinálna és ami a legfontosabb nem feltétlenül felejtene el!

2010. nov. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

semmi möze a csajnak ahhoz, hogy kivel jársz. egyszerűen megmondod neki, hogy nem akarsz tőle semmit. ha nem érti meg akkor majd magától elmúlik a szerelme. kész. hagyad rá.

21/L

2010. nov. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!