Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit tennétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit tennétek egy ilyen szituációban?

Figyelt kérdés

Adott:

-egy haver, akinek bejön A csaj,

-A csaj, akinek valószínűleg bejössz,

-és ott vagy te...


szóval én lennék A csaj... és kiderült, hogy a srác haverja szerelmes belém. vissza is utasítottam, mert hát nekem maga a srác tetszik, aki flörtölget is, de most kicsit elbizonytalanodott, hogy így kikosaraztam a haverját- legalábbis ahogy elnézem. mit tudnék csinálni, hogy megint magabiztos legyen?


ti mit csinálnátok a srác helyében? baráti szolidaritásból visszalépnétek? esetleg próbálnátok óvatosabban közeledni a csajhoz vagy úgy gondolnátok, hogy ha egyszer a lány úgy döntött, hogy nem tetszik neki a haverotok, akkor miért ne?


2010. nov. 22. 09:52
 1/8 nielindi ***** válasza:

nem fiu vagyok, de leirom, h én mit csinálnék.

szerintem lépj te. lehet beijedt attol, ahogy kikosaraztad a haverját, fél, h vele is ez történne.ne várj arra, h vajon lép-e.

2010. nov. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Neked mindenképpen érdemes fenntartani amit eddig. Ennyiből nem lehet tudni, hogy a fiú miért visszakozott, hogy megijedt tőled vagy a haverját tiszteli meg. Utóbbi esetben hosszú beszélgetéssel lehet célt érni, de lehet úgy sem, előbbiben meg csak tartsd fennt a kontaktust :)
2010. nov. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy azért lett bizonytalanabb vagyis nem is az csak nem szeretné megbántani a haverját hogy veled flörtölget és a haverját ki kosarazta...
2010. nov. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én is ilyenekre gondolok, de most mit tegyek? vagy ti fiú aggyal mit tennétek? :S
2010. nov. 22. 14:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Én fiú aggyal simán rád hajtanék. A havernak már világossá vált, hogy ő nem rúg labdába nálad. Akkor meg miért akadna ki azon, ha én viszont igen. Ez tök nem az a szitu, amikor lecsapom a haverom nőjét. Bátorítsd egy kicsit és akkor szerintem minden ok lesz.
2010. nov. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 16:43


értem... és szerinted, hogy bátorítsam? valami ötlet? :)

2010. nov. 24. 16:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Bőven elég ha időnként szexisen rápillantasz, utána mosolyogsz. (te csaj vagy, biztos tudod miről beszélek) Van a lányoknak az a tipikus pillantása amikor szinte beszél a szemük. Én pl. attól kész vagyok.
2010. nov. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem :) köszönöm! :)
2010. nov. 24. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!