Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy észrevegyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés

Szóval arról van szó hogy van egy fiu aki nekem nagyon tetszik,talán szeretem is ..de ezt még nemtudom biztosra hogy szerelem-e amit érzek :S ÉS szoktam vele beszélgetni meg minden,nagyon aranyos,de amikor látom skypon kiirva neki a sziveket meg minden. elfog az irigység hogy valyon melyik az a szerencsés lány aki miatt kiirta,És őszintén nemtudom mit lépjek a saját magam érdekébe!Nem akarok kezdeményezni se de ez igy nem jó..Kérlek adjatok normális válaszokat!!!ő 2 évvel idősebb nálam.

Én 12/L


2010. nov. 22. 02:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Aludj el szépen kis Bogaram. ;)
2010. nov. 22. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
fuhh en irigyeledm ot ha belem szeretne egy 12 eves kislany biztos elfojnek az izgatotsagtol : D foleg ha meg 12 nel fiatalabb de 12 az idealis : D
2010. nov. 22. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Korodnál fogva nem hiszem, hogy bármi közötök lehetne egymáshoz a haverságon vagy a barátságon kívül, max 2 év múlva. De, ha feltűnés nélkül meg szeretnéd tudni, hogy van-e barátnője, akkor kérdezd meg tőle, hogy hétvégén hol volt a barátnőjével. Erre vagy elmondja a sztorit, ez esetben van neki barátnője, vagy pedig azt mondja, hogy nincs barátnője, ez esetben pedig a dolog egyértelmű. Az érdeklődését mivel kelthetnéd fel? Kérd meg, hogy korrepetáljon nyelvtanból, ami valljuk be, rád fér, ez idő alatt még össze is tudtok jönni. Ha pedig fájdalommentesen akarod az egész mókát, akkor fizesd be 1 hónap World of Warcraft-ra, tuti felkelti az érdeklődését. Az utolsó mondatom persze mérsékelt iróniával kezelendő, de hátha beválik.
2010. nov. 22. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem is azal, hogy befizeted a WoW-ra (Word of Warcraft)
2010. nov. 22. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!