Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem, nem szeretem, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, nem szeretem, mi van velem?

Figyelt kérdés

Nagyon nem tudok magamon kiigazodni. Van egy srác, akit egy barátom házibuliján ismertem meg. Akkor este sokat beszélgettünk, de nem történt semmi. Aztán később felvett msn-re is, és nemrég randira hívott.

Most hogy beszéltünk is utána, megmondtam neki, hogy legyünk inkább csak barátok. Nem tudom megmondani, de a randin valahogy nem volt az az "ő kell nekem" érzésem, nem is volt csók, semmi ilyesmi. Meg nem lobbant fel bennem az a szikra.

Viszont: Azóta is sokat gondolok rá és megnmondom őszintén hiányzik.


Nem tudom, mi van velem. Tudom más nem tud az életem felől dönteni, de legalább hasznos tanácsokat adjatok, ha tudtok! A hezitálásom már eleve rossz jel?


19L


2010. nov. 20. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnálom, ha nem olyan a válaszom, amilyet olvasni szeretnél, de ebből nem lesz semmi. Nem lobbant fel semmi, te magad mondtad, hogy nem az aki neked kell. Gondolom van egy kicsi bűntudatod is, meg ilyenkor marja magát az ember, hogy jól döntött-e, de hidd el, nem jó dolog összekeverni a baráti és szerelmi érzéseket.
2010. nov. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem, nem baj hogy ezt írtad. Igazából most nagyon sokat gondolok rá, hiányzik és szívesen látnám megint, de mikor ott ültem mellette és beszélgettünk éreztem azt például, hogy nem csókolnám meg. (Nem éreztem rá késztetést)

De akkor nem tudom mi ez az érzés...

2010. nov. 21. 21:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így. De én hülye fejjel belementem abba a kapcsolatba és kemény 10 hónapig voltunk együtt. Persze voltak jó pillanatok is, de sohasem voltam vele igazán boldog, de megbántani nem akartam azzal, hogy elhagyom, mert egyébként nem tett semmi rosszat és azt vártam, hogy egyszer majd komolyan beleszeretek. De nem így történt. Most, hogy szakítottunk, nem is gondolok rá soha, nem jut eszembe egy jó pillanat sem és többé ilyenbe nem megyek bele. Ha nincs meg a szikra, nincs mit tenni, nem kellene erőltetni. Remélem segítettem!:)
2010. nov. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!