Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom annyira hiányzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom annyira hiányzik amikkor nincs velem és olyan mintha én is neki tényleg szerethet? :O

Figyelt kérdés
Mostanság elég sokszor keresi a társaságom egy srác .. Már hetek óta és kezdem meg szeretni mindig mosolyog rám nézz ha fejön hozzám akkor nagyon kedves meg megvéd kiállmelletem meg minden és tők furán nézz rám szerethet?:O vagy tetszem neki vagy csak férre értem ?
2010. nov. 20. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:

az, hogy szeret az nem biztos.az hogy tetszel neki az inkàbb.

de ez is pont elég, hogy megpróbàljàtok együtt és abból szerelem is lehet :)

2010. nov. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De félek lépni és félek h elvesztem ..Mert én átalgos csaj vagyok ő meg helyes nagy menő srác..
2010. nov. 20. 20:59
 3/9 anonim ***** válasza:

jaj hagyjuk màr ezt :)

hiszen làtod milyen veled, nem kerül meg ilyesmik.

2010. nov. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Láttom de mégis oan nehéz nem tudom h célozhatnák rá h tetszik h ne sértödjömn meg meg minden
2010. nov. 20. 21:03
 5/9 anonim ***** válasza:

megsértödni? dehogy fog.. az lehet, hogy mégse jösz be neki de làtszólag bír téged.. lehet egy két hétig kínos lesz de az is elmúlik :)

bààr szerintem nem így van..és a legegyszerübb.. MSNen írd le neki

2010. nov. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Majd megprobálom hátha szerencsém lesz és nagyon köszi h segitesz :)
2010. nov. 20. 21:28
 7/9 anonim ***** válasza:
^^ sok szerencsét
2010. nov. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kösziii :)
2010. nov. 20. 21:33
 9/9 anonim ***** válasza:
jah és írd majd le h mi volt :D
2010. nov. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!