Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kezdeményezzek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kezdeményezzek? Hogyan?

Figyelt kérdés

Van egy nálam jóval idősebb pasi aki nagyon tetszik nekem talán már bele is szerettem.

ő "küldd" jeleket de eddig még nem lépett az ügy érdekében.

engem szétvet ez a dolog nem tudok koncentrálni a suliba folyton rá gondolok, ez nem természetes, ha nincs velem hiányzik belőlem valami.

viszont én még fiatalkorú vagyok ő meg jóval idősebb nálam és ezért gondolom hogy ezért nem mer vagy nem tudom.

szerintetek kezdeményezzek?

és ha igen hogyan?

15/L( a srác korát nem szeretném elárulni mert osztás lesz a vége:) )


2010. nov. 20. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:

ne kezdeményez!


húzz zoknit a fejedre, és ülj a sarokba!

2010. nov. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm ezt a nagyon értelmes választ látom az intelligenciád akkora mint a cipőméreted..
2010. nov. 20. 19:30
 3/8 anonim ***** válasza:

mennyivel idősebb a srác?

1. te meg ritka h,ülye vagy:D

2010. nov. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
ugyanebben a helyzetben vagyok. szóval én is szívesen fogadnám a tanácsokat :)
2010. nov. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne kezdeményezz sehogy.

Valószínűleg tetszel neki - de annyira azért nem, hogy belemenjen egy ilyen bizonytalan dologba.

Különben már lépett volna, mert tudja, milyen fiatal vagy.

2010. nov. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
please csak annyit árulj el hogy 30 alatt vagy fölött van!én nem osztalak ki mert nekem nagyjából mindig 11-2 évvel idősebb pasik tetszettek szóval...áruld el:)
2010. nov. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szia 30 felett van viszont én még fiatalkorú...segítenél?
2010. nov. 21. 17:23
 8/8 anonim ***** válasza:
hát ha tényleg olthatatlan vágyat érzel arra hogy vele lehess,akkor először is próbálj meg valahogy több időt a közelében tölteni,és férkőzz a bizalmába!nem tudom hogy ő a gyerekesebb vagy te vagy érettebb gondolkodású,de akkor amelyik a 2 közül ő,akkor arra a szintre helyezd a beszélgetést.és külsőleg ne akarj 25-nek látszani,azzal nem veszed le a lábáról.azért csak így fokozatosan tudsz vele kapcsolatba elegyedni,mert ha most elé állnál hogy fúú szeretlek,akkor megijedne és lehet hogy szándékosan nem akarna veled találkozni a korkülönbség miatt,ha viszont úgy élvezitek az együtt töltött időt hogy alig veszi észre,egy idő után természetessé válik a csók,simi és stb,mivel gondolom ezzel már nem fogsz éveket várni.hát szóval így próbáld meg,sok szerencsét!
2010. dec. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!