Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kitágulhattam a nagy pénisztől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitágulhattam a nagy pénisztől?

Figyelt kérdés

A legelső fiúval, akivel együtt voltam, extra méretei voltak. De aztán külön utakon folytattuk...

A rá következő fiúnak jóval kissebb volt a pénisze, ezért annyira nem élveztem a szexet. Úgy voltam vele, hogy biztos a technikája rossz, de miután összejöttem 1-2 fiúval, akikkel ugyan ez volt a gond, már elgondolkodtam, hogy lehet, hogy mégis inkább én tágúltam ki a nagytól.

A mostani páromat nagyon szeretem, de nem tehetek róla, hogy egyszerűen nem érzem, hogy bármit is tevékenykedne (kivétel az ujjai, vagy a nyelve). Megbántani nem szeretném, de megőrülök ettől.

A nőgyógyászom azt mondta, hogy ez lehetetlen, mert a hüvely rugalmas. De mégis mit csináljak, ha mégsem érzem magam olyan feszesnek, a szexet meg pláne nem érzem jónak.

Segítsetek!!!:(


2010. nov. 20. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászodnak igaza volt és valószínűleg a srácok méretei átlagon aluliak és ez a gond, másrészről hozzászoktál a nagyhoz, akivel jó volt, tudott vele bánni stb. Ha veled lenne a baj, akkor az ujjai sem lennének jók és ha az állításod igaz lenne, már nem lenne olyan nő, akinek 1-nél több gyereke van.
2010. nov. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak bebeszéled magadnak, ilyen tudatalatti.
2010. nov. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az én első barátomnak is extra méretei voltak a mostaninak meg nem mégis jobban élvezem a szexet.

De azért próbálkozni lehet mondjuk még megnézheted mit tudsz kezdeni a kegel gyakorlatokkal (vagy hogy kell írni :D)

2010. nov. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát igen. Aki egyszer hozzászokik a jóhoz...

Talán hüvelytorna.

Amúgy a farkát nem érzed, de az ujját meg igen? Milyen vastag a te barátod ujja???

2010. nov. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
vibrátor barátod a segítség.
2010. nov. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
AZtmondtad kisebb méretei vannak azoknak akiknél semmit nem reztél. DE a mosani párod ha a nyelvével és újjaival kellemes érzést tud okozni akkor megkaptad a választ. AZ újja vagy a nyelve sem lehet nagyobb mint az a pénisz ami először okozott neked kellemes érzéseket. SZóval a mostani párod úgyvélem nemrenelezik olyan tapasztalatokkal amik hiánya miatt téged nemképes szexuálisan megmozgatni.
2010. nov. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17/F voltam
2010. nov. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor aki szült, kéne neki vagy 6-8 férfi egyszerre, egymás mellett, hogy érezzen is valamit.
2010. nov. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mikor az ujjait említettem nem a vastagságára céloztam, de midnegy:P

Az ujjai technikája volt a jó, de a farkával semmit nem éreztem...ez a baj, de leírtam érthetően nem értem miért kell kiforgatni a szavaim!

Köszi mindezoknak akiktől értelmest választ kaptam!:)


És igen, lehet hogy tudatalatt bebeszélem magamnak.

Járok terápiára és tornára is.

Majd kdierül, hogy mennyire segít!:)

Köszönöm nektek!!!♥

2010. nov. 21. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!