Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó ötlet vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ötlet vagy meg se próbáljam?

Figyelt kérdés

az a bajom, hogy van egy srác, akivel elég bizonytalan a kapcsolatunk, flörtölget meg minden, de most rá akaszkodott egy csajszi és járnak... nem tudom, hogy szereti-e a srác, nem úgy néz ki, de persze ezt nekik kell tudni. szerintetek jó ötlet lenne ha megpróbálnám vele megbeszélni ezt az egészet? hogy tulajdonképpen ki mit is érez? mert ez így elég nyomasztó. nem hiszem, hogy ezért dobná a csajt, de legalább elgondolkodna vagy nem is tudom. nem kavarni akarok, ha járnak hát járjanak, én túlélem, de szeretném, hogy ha most már tudná ezt az egészet.

jó ötlet vagy várjak? :)


2010. nov. 20. 08:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy belé szerelmes, csak tetszik,akkor hagyda fenébe. Ha akar valamit, úgyis majd mondja, de nem kéne belerondítani a kapcsolatba. Ezt át kéne érezned, vagyis "mit szólnál, ha tea lány helyébe lennél" Járnál egy fiúval, lehet, hogy szeretnéd is, de valaki más elmondja a fiúnak, miközbe igazából ne is szereti, hogy akar tőle valamit,és a fiú végül oda menne, és téged elhagyna.Ugye hoyg rossz. Tanulj meg várni türelmesen.Ha nem szereti a lányt úgyis hamar vége lesz, ha meg szereti, elég nagy k.öcsögség lenne belerondítani.
2010. nov. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

látod pont ez a baj. az, hogy ennyire még sose szerettem senkit és pont ez az, hogy nem szeretnék neki rosszat, csak szeretném ha tudná, mert már fél éve tartogatom. nem akarok belerondítani a kapcsolatukba, ha nekik ez így jó hát áldásom rájuk. egyébként szerintem se lenne jó az időzítés csak kíváncsi vagyok a véleményekre, mert azt viszont lehet, hogy értékelné, hogy így elé állok.

nem? :)

2010. nov. 20. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!