Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Elsősorban fiúk válaszát várom,de szívesen elolvasom más véleményét is:)

A kérdésem az lenne,h mit gondoltok azokról a lányokról akik hirtelen színt váltanak.Ez alatt azt értem,h hirtelen elvörösödnek,elpirulnak történjen akkor,mikor csak bókolnak neki,vagy fiú közelében van vagy hasonló dolgok...

Mivel nekem ez egy nagyon rossz tulajdonságom és annyira utálom...

Légyszíves normális válaszokat írjatok:)

Előre is köszönöm...


2010. nov. 19. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Nekem ezek a típusú lányok jönnek be! :P
2010. nov. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tökre aranyos ha valaki hirtelen elvörösödik vagy hasonló :DD Én is ilyen vagyok ha vért látok, hamar elfehéredek! xD
2010. nov. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ha cukin mosolyogsz nincsgond:) ez legyen életed legnagyobb baja:D


18/f

2010. nov. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm :)

Pedig én kajak úgy voltam vele és úgy hittem ezt a dolgot,h olyan cinkes,mert közben a fiúk,vagy fiúhaverok olyan furcsán néztek rám.

Mindig mondták nekem:-Húúúú de elvörösödtél,h kipirultál stb...és azután meg elnevették magukat..

De akkor most már nem kell ezt szégyellnem :)

2010. nov. 19. 19:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy nem kell. Én is mondanám, hogy szeretem az ilyet, de nekem igazából szerintem fel sem tűnne. :D
2010. nov. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!