Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adjak a barátomnak karácso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak a barátomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

17 éves, illatszerei vannak, olyat nem akarok.

Ötletes, olcsóbb dologra gondoltam

köszi


2010. nov. 19. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a barátnőmnek egy kispárnát csináltatok,amin egyik közös képünk van.
2010. nov. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bögrét a nevével, könyvet, apró elektronikai kütyüt ha szüksége van rá (pendrive) egy szép golyóstollat ha sokat ír... nehéz így, hogy semmit nem tudni róla...
2010. nov. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jókat írtak eddig is!Ha esetleg valami saját készítésű ajándékot szeretnél van egy ötletem.

Csinálj fényképtartót,tegyél bele egy közös képet.Nagyon egyszerű elkészíteni,és igazán olcsó.Kartonpapír (lehetőleg vastag,olyat mint amibe a boltokba viszik az árut),ragasztó,fólia,egy közös fénykép,olló,díszítő eszközök.

A kartonpapírt méretre vágod,a fényképtől 1-1,5cm-rel nagyobbra.A maradék kartonból vágsz egy tartót, amit hozzáragasztasz a képkerethez.Ráragasztod a fényképet,majd erre a fóliát.Fontos,hogy a fólia ugyanakkora legyen,mint a karton.A képkeret szélére,ahol már nincs fénykép ragassz egy szép színű anyagot.Ez lesz a háttér a díszítéshez.Ez után már csak a díszítés következik, itt már csak a fantáziád szabhat határt!

Gyöngyökkel,saját készítésű díszekkel,üvegfestékkel vagy boltban kapható kis felragasztható díszekkel (pl.szív,virág,pillangó,katica stb.) lehet díszíteni.


Garantáltan egyedi és szívből jövő ajándék.Ezt akár valamilyen tárgyi,értékesebb ajándék mellé is nagyon jó lehet!

2010. nov. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek, én is erre gondoltam kedves utolsó =)
2010. nov. 22. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!