Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy pasizak be? Még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy pasizak be? Még nem volt egy pasim sem!

Figyelt kérdés

Én egy 14 éves lány vagyok és még nem volt egy pasim sem és ez fáj mert én nem szeretek egyedül élni vagyis úgy hogy nincs melletem pasi és szeretnék egyett!!Nem vok félénk tipus de nem is az a naon beválalos !!Aki tud valamiben segiteni az tegyem meg léccy

:( :( :( :(


2010. nov. 18. 19:22
1 2
 1/17 Pocahonsaurus ***** válasza:
hozzád még Fritzl sem nyúlna
2010. nov. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
mért is???
2010. nov. 18. 19:25
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem egy magyar nyelvtankönyvvel sokat tudnál a helyzeten javítani
2010. nov. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
egyépként naon humoros vagy !!
2010. nov. 18. 19:28
 5/17 A kérdező kommentje:

Söt mind a ketten naon viccesek vagytok

BUNKOK NE VÁLASZOLJANAK

2010. nov. 18. 19:28
 6/17 anonim ***** válasza:

Jó volt, első! De szerintem még Prikopil is csak bottal piszkálná.



A kérésre válaszolva pedig inkább azt mondanám, hogy próbálj meg egy kicsit feloldódni. Mi, fiúk amúgy is jobban szeretjük a csendesebb, nyugodtabb lányokat. Rajtuk legalább biztos nem ment át az egész város. De te még csak 14 éves vagy, még van időd.

2010. nov. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Akarom mondani, a kérdésre válaszolva...
2010. nov. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%

szia én már 20 éves vagyok szóval nem igazán tudom ,hogy működik a dolog mostanság ,de szerintem ,ha sokat lógsz együtt valakivel az manapság már járásnak számít.Vagy keress 1 srácot akivel jóban vagy nevettek sokat és kérdezd meg tőle ,hogy járunk-e?


Nekünk még olyan volt ,hogy viccből minden lánnyal jártam az osztályombol 14 évesen:)

2010. nov. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Fuuu bazz.. Ennyi ésszel középiskolába nem vesznek fel... Vagyis felvesznek, csak a legaljába. Ott majd valami fasza cigány csávó jól megdug, akinek fogalma sincs a védekezésről.
2010. nov. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mond meg a kiszemeltednek, hogy úgy szívok mint egy porszívó!


Dr. Traktor

2010. nov. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!