Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lánynak vajon hogy esne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynak vajon hogy esne, ha egy srác így bánna vele?

Figyelt kérdés

Egy érdekes dolog jutott az eszembe. A lányok általában iszonyatosan bedühödnek(igaz, mi is), ha megcsalják őket. Ha a csábító fél egy bombanő, akkor is dühösek, de hamarabb megenyhülnek, mert ők is tisztában vannak a vonzerejével.. Ha azonban a kísértő egy szakadt lotyó, akkor sokszorossá fokozódik a dühük, mert a büszkeségükben sértik meg őket.

Most pedig jöjjön a lényeg, a másik oldalról:


Gyakran előfordul, hogy egy srác, bármennyire is összekapja magát, nem ér célt a lánynál.Kedves és figyelmes vele, kicsípi magát, de mégis csak megkapja a "legyünk inkább barátok"-at, a világ legellenszenvesebb mondatát. A srác nagy nehezen beletörődik, "biztosan van már egy jobb jelöltje" címszóval.

A következő héten mit lát? A csaj összejött egy utolsó gyökérrel, aki már ránézésre is ellenszenves, de főleg, amikor megszólal. Pokoli rossz érzés ez minden fiúnak. Mindezek ellenére amikor éppen összefut a lánnyal, mindig beszélget vele, minden rosszérzése ellenére is.

Azonban: mi lenne a lány reakciója akkor, ha a srác hidegen közölné vele, hogy mostantól kezdve ő nem ember a szemében és nem nézné másnak, csak egy rongydarabnak? Ráadásul úgy, hogy addig nagyon jól kijöttek egymással.

Bárki írhat, mnden véleményre kíváncsi vagyok.

(a kérdés egyébként kíváncsiságból lett feltéve, nem személyes okból, mielőtt valaki erre gondolna)


2010. nov. 18. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Hát igen,a lányok valami felsőbbrendű lénynek képzelik magukat!Egyetértek veled kérdező!
2010. nov. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez érdekes dolog de igazad van teljesen!


Mindenkivel az a baj mármint velünk pasikkal, hogy ha mi mondanánk ezt egy csajnak akkor tuti elküldene a píííbe és soha többé nem keresne.

"De ha az a másik gyökér mondaná ezt neki akkor még lehet h belé is szeretne"


Szóval nem tudom de mindig ez van nálam is , hogy ha az a "másik" mondaná akkor azért teperne a csaj.


"a másik ember" - amit mindenki így lát

2010. nov. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bolondság. Nincs értelme emberileg lejáratni magadat, az csakis neked lesz rosz. Ebből 1 kiút van: keresel más lány partnert, és elfelejted ezt. Majd még visszasírja a lehetőséget, mint 1-2en itt a gyk-n a napokban.
2010. nov. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2010. nov. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Arra még nem gondoltál, hogy esetleg te vagy az ellenszenves gyökér, és a másik srácot meg csak féltékenységből nevezed annak?


-----


Amugy meg az első bekezdésedben irtakat nem tudom honnan szedted, de nekem pl teljesen mindegy hogy egy csövessel vagy egy szépségkirálynővel csal meg, a lényeg ugyanaz.

2010. nov. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Miért szerinted mit szólna hozzá? Ha egyszer nem érdekled a lányt akkor odamész hozzá megmondod neki h mostantól nem érdekel egyáltalán, hát szerinted ez meghatná? Ha velem történne tuti nem érdekelne, mert hát eddig sem érdekelt a srác, szóval teljesen mindegy. Engem ezzel biztosan nem lehetne megsérteni.

És van olyan is, hogy egy srácnak nem kell egy lány, és akkor mi van? Ebbe bele kell törődni, mindenkinek más az ízlése.

Amúgy pedig kérlek hagyd ezt az általánosítást a lányok büszkeségéről, mert nekem pl mindegy hogy egy bombanővel egy csúnya lánnyal, egy utcáról szedettel vagy akár egy pasival csalna meg a párom ugyanúgy vége lenne ott rögtön mindennek közöttünk és ha még lenne képe azok után egyszer is felhívni vagy akármi...hát szerintem eléggé megbánná. Ugyan olyan rossz a megcsalás mindegy hogy kivel. Megcsalt-->nem szeret! Mert ha valaki szeret nem okoz neked direkt fájdalmat! És ha most valaki ezzel jönne, akkor: nem, én nem csaltam meg senkit se sose.

19/L

2010. nov. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Már a válaszok stílusából is látszik, hogy ki a férfi és női válaszoló! :)

Köszönöm mindenkinek!

2010. nov. 18. 21:40
 8/10 anonim ***** válasza:
De most képzeld már el magadra levetítve..van egy lány, aki nagyon rendes meg figyelmes veled, de mégsem az eseted...de ő akar tőled valamit... akkor te mit teszel? Feltételezem szánalomból nem állsz vele össze...akkor valahogy csak el kell küldeni...aztán -a te gondolatmenetedet tovább vezetve- másik héten megjelensz egy bombanővel, "akinek tisztában vagyunk a vonzerejével"...akkor neki kb. ugyanúgy esne... ebből oda akartam kilyukkadni, hogy ez nem a nők specialitása, hanem ugyanúgy a férfiaké is ;)
2010. nov. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok, és általánosságban elég rossz véleménnyel vagyok a nőkről, DE!

Kérdező, vedd észre, hogy hogy a két történet NEM EGYENRANGÚ az erkölcsi megítélés szempontjából.


Első történetben a férfi MEGCSALJA és HAZUDIK a nőnek, és ezért a pasi alja féreg.


A másodikban viszont a lány csak őszinte volt, és semmi erkölcstelent nem tett, pusztán nyíltan elmondta, hogy nem szeretne tőled kapcsolatot! Ettől miért lenne elítélhető? Ez az egyetlen dolog, amit őszintén és tisztán tehet, ha elmondja neked. Mi mást tehetne? Jöjjön össze veled, hazudjon, használjon ki?


Azzal, hogy a lánynak más tetszik, és nem te, azzal ő NEM KÖVET EL SEMMILYEN ERKÖLCSTELENSÉGET. Nem ver át, nem hazudik, nem csal meg, pusztán őszintén közölte azt, ami van, nincs más lehetősége, ha őszinte akar lenni.

Ha neked nem tetszik egy lány, és ezt te őszintén megmondod neki, majd összejössz egy másik lánnyal, akkor te is egy aljas féreg vagy? Ugyanaz a helyzet. Nem teszel semmi rosszat, csak őszinte vagy és nyílt az illetővel.


A sztori úgy lenne egyenrangú, ha a nő is megcsalná a pasiját, akkor valóban el lehetne hordani egy féreg ribancnak, ugyanúgy, ahogy a nő hordja el egy féregnek a pasiját, ha megcsalja. Így lenne egyenrangú a erkölcsi ítéleted.

Pusztán az, hogy egy fiú vagy egy lány őszintén elmondja egy embernek, hogy nem akar vele kapcsolatot, abban nincs semmi bűn, és semmi erkölcsileg elítélhető nincs rajta.

2010. nov. 19. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a lányt miért kéne elítélni, hiszen ő semmi bűnt nem követett el, csak őszinte volt, nem akart hazudni, pedig kihasználhatta volna a srác szerelmét, de ő mégis őszinte volt. ezért miért kéne rosszba lenni vele, vagy milyen alapon kellene őt lehordani? nem értem. a lány azzal, hogy őszinte volt, nem követett el semmilyen emberi hibát.

szerintem nem lehet egy lapra helyezni azzal, amikor egy férfi valóban erkölcstelenséget követ el és megcsalja a párját. a két sztori nem egyenértékű. az egyik megcsalás és hazugság, a másik pedig egy nyílt, a másikat tiszteletben tartó őszinteség.


amúgy a pasik ugyanezt csinálják, ha megcsalja őket egy nő, ugyanúgy elhordják a volt nőjüket mindenféle ribancnak, szóval a pasik ugyanúgy viselkednek a nőkkel, mint a nők a pasikkal egy adott helyzetben, tehát a válasz megvan a kérdésedre :)

2010. nov. 19. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!