Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lennél híresség/"celeb"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennél híresség/"celeb" barátnője vagy felesége? Miért igen vagy éppen miért nem? (leginkább magyarokra gondolok)

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem lennék. Hiába próbálnék ugyanis normális életet élni, nem tehetném. Folyton arra kéne figyelnem, hogy semmi olyat ne tegyek, amivel kellemetlen helyzetbe hozhatom párom, férjem.És most nem nagy dolgokra gondolok.( Nem rúghatsz be nyilvános helyen, nem monokinizhetsz a strandon, egyáltalán még talán strandra sem mehetszm, mert folyton mindenki téged bámulna, aztán nem beszélgethetsz más férfiakkal, stb...) Ami egy normál kapcsolatba belefér, az már egy celeb párjának az életébe nem.
2010. nov. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is teljesen azt akartam írni mint az előző hozzászóló.

Folyton úgy érezném ( még ha nem is így van,s csak mi ketten számítunk) hogy olyan vadidegen embereknek is meg kell felelnem akik azt sem tudom kik. Pletykálnának rólam naponta,cikkezne a sajtó. Áh inkább nem :9

2010. nov. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ez egy jó kérdés.:) Celebnek semmiképpen sem, de hírességnek, akiről nem cikkeznek naponta, lennék.Sokaknak nem írnak a magánéletéről.De inkább külföldinek lennék, ott lesz@rom, hogy mit irkálnának rólam, úgysem ismer senki.:)
2010. nov. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!