Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg akkor történik jó az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg akkor történik jó az emberrel ha nem várja? Ha szeretné a szerelmet, akkor már nem is lehet boldog?

Figyelt kérdés
Kicsit hülye kérdésnek tűnhet, de annyit agyalok ezen. Sokan mondják, hogy aki túlzottan akarja, hogy boldog legyen, párja legyen, az nem lesz "csakazértse", mert ez ilyen. Az kapja meg a jót aki nem akarja, nem kéri. De ez tényleg így van? Milyen tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban?
2010. nov. 17. 21:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem. Ezek összefüggéstelen dolgok, csak az agyunk szeretné hogy lássunk benne valamit.

Mint amikor egy bármilyen elénk kerülő alakzatban egy arcot vélünk felfedezni, mert az agy ugyanígy erre hajt rá.


Egyszerűen csak nem függ attól hogy mennyire akarod van nem akarod. Úgy hozzá állhatsz hogy minden fejben dől el, de ez nincs hatással az Univerzum működésére és az ember akaratán múlik, hogy mit mer megtenni és mit nem.

2010. nov. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én ezt eddig úgy vettem észre, hogy ha valamire nagyon vártam, vagy valamit nagyon akartam, akkor nem történt meg. Utána "feladtam", és amikor már nem járt mindig sz eszembe az a dolog(bármi legyen az), akkor megtörtént.
2010. nov. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!