Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy srác, de neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, de neki barátnője van. Mit tegyek? (Bőv. Lent. )

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác.2évvel idősebb,és barátnője van.A nővére az egyik legjobb barátnőm, de neki sem merem nyiltan megmondani az igazat, mert félek hogy mit reagálna.A sráccal már szemeztünk,de akkor még szabad volt. Persze azóta is gyakran összeakad a tekintetünk... és elvileg bejövök neki. Most nagyon rossz tudni hogy nem az enyém,de tiszteletben tartom hogy kapcsolatban van. Nem akarok bekavarni nekik, viszont szeretnék hozzá közelebb kerülni. Mit tegyek? Segítsetek létszi mert már nem birom. =/

Lány/14


2010. nov. 17. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Hiszen tiszteletben tartod, hogy barátnője van, mit tehetnél?
2010. nov. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem a tiéd? ha jól olvasom,sosem volt a "tiéd"..nem egy tárgyról beszélsz. És tudod,ha annyira bejöttél volna neki, nem a mostani barátnőjével lenne,hanem veled. Tehát valószínűleg annyira mégsem jöttél be neki. Felejtsd el, keress mást, mert belekavarni pláne nem szabad,és mégel is ásnád magad előtte.
2010. nov. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Utolsó szerintem férre értettél (:

Én nem szeretnék kavarni.És tudom hogy nem egy tárgy. (:

Igaz nem volt az enyém.sajnos.

És mivel tiszteletben tartom nemis akarok semmit sem bekavarni nekik. Csak az szeretném megtudni, hogy hogyan tudnék ugy a közelébe férkőzni, hogy az még ,,illedelmes " legyen?

Először megismerném, aztán eltudnám dönteni hogy megéri-e várni...

2010. nov. 17. 17:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel csak felesleges szenvedést okozol magadnak vele.Én is beleestem ebbe a hibába egyszer, 2 évi gyötrődés lett az eredménye, mert mindig mentem utána, és mégsem lett semmi. Ő a lánnyal maradt, nekem meg maradt a bánat 2 évre. Hidd el,ha akar valamit,megkeres. És ha így érzel iránta, később is visszajöhet ez az érzés. Ha meg addig találsz valakit,akit szeretsz,ne hagyd elmenni, talán jobban is jársz majd.

Második voltam.

2010. nov. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el :) ha nekem sikerült, akkor neked is.
2010. nov. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

18:07-es : nagyon szépen köszönöm. igazad van. Ugy döntöttem egy-két dolgon változtatok az életemben. És ez lesz az egyik. (=

Köszönöm mindenkinek. Ha valakinek még van tanácsa, tapasztalata, várom (=

2010. nov. 20. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!