Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felfázást elkaphatja a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felfázást elkaphatja a párom szex közben?

Figyelt kérdés
Már olyan szinten vagyok hogy eszméletlenül csíp ha pisilek, néha elsírom magam közben, ma voltam vizelet vizsgálaton és azt mondták olyan durva (sok a baktérium) hogy erre már nem is jó a sima melegvíz/sok folyadék/antibiotikum, hanem további vizsgálatok szükségesek. Kérdésem hogy ha tegnap szexeltünk a párommal (már akkor is nagyon fájt a pisilés de ennyire azért még nem) ezt elkaphatja ő? Most dolgozik és nem tudom elérni és annyira aggaszt a dolog, szóval ez fertőző? Lehet hogy most ő is szenved a pisiléssel? Vagy ez hülyeség? Óvszert használtunk.
2010. nov. 17. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
A felfázás az gyulladás. Azt legjobb tudomásom szerint nem fogja egy férfi szex útján elkapni.
2010. nov. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ez húgyúti fertőzés, elméletileg nem a hüvelyedben vannak a baktériumok. Ettől függetlenül én a helyedben óvszert használnék elkerülvén minden kellemetlenséget. Ráadásul ilyenkor még tovább is fertőződhetsz, úgyhogy egyáltalán nem árt.

Még valami, amit sokan nem tudnak. Ha antibiotikumot kell szedned (nagyon valószínű), akkor vegyél mellé valami kiegészítő tablettát (például Lactiv-ot), mert az antibiotikum kiírtja a rossz ÉS a jó baktériumokat is a szervezetedből, így helyet ad a gombának - gondolom nem akarsz a felfázás után hüvelygombával is szenvedni.

2010. nov. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de valami baktériumokról beszéltek a vizsgálaton... :/
2010. nov. 17. 13:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez nem felfázás, hanem csúnya húgyúti fertőzés, te is mondtad, bakteriális. A baktérium kórokozó, tehát fertőzöl is vele. Tehát nem kéne most szexelni. Egyrészt fertőzöl, másrészt, a te felépülésednek sem kedvez most a szex.

26/N

2010. nov. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Több észrevételem is van a probléma felvetéssel.


Egyrészt te ma voltál vizeletvizsgálaton és már meg is mondták, h olyan sok bacid van? Nálunk másnap adják ki.

Ettől függetlenül, ha így van, sajnálom és minél előbb rendbejössz, mert tudom, hogy mennyire nagyon rossz.


A másik dolog, ami magyarázatot adhat az aggodalmadra. Magam is haonló problémával fordultam több ízben is a dokimhoz, aki urológus-nőgyógyász és azt mondta, hogy a közösülés utáni nagyon kellemetlen és csípő érzés az nagy valőszínűséggel a mechanikai hatás (erős dörzsölés) miatt lehet és nem is fertőzéstől, felfázástól vagy valami hasonló dologtól. Nem tudom, te milyen adottságokkal randelkezel, de én elég szűk vagyok...ami egyes esetekben jól jön, ebből a szempontból meg nem annyira...:S:(


De majd írj, hogy mi lett a megoldás. Akár privibe is, ha van kedved.


Üdv.

2010. nov. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Igazából én nem olyan régóta élek nemi életet, mondhatni most kezdtem. Persze nekem is megfordult a fejemben, hogy ez talán attól lehet, hogy most kezdtem el aktív nemi életet élni (mármint nem tegnap, úgy egy hónapja szexelünk körübelül, dehát akkor is megfordult a fejemben). De nem hiszem hogy emiatt lehet, nekem nem kellemetlen a szeretkezés, sőt mondhatni alig érzem, és tegnap a pisilés már csípett, a szex viszont egyáltalán nem volt kellemetlen, szóval ha valami azzal kapcsolatos dolog lenne, akkor biztos érezném, nem? Másrészt meg ugye megállapították (igen ott rögtön kiértékelték és megkaptam a leletet is), hogy bakteriális dolog... Szóval ezért gondolom hogy nem lehet összefüggés de mostmár nemtudom :S

2010. nov. 17. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!