Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jelentkezik ki, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jelentkezik ki, amikor én bejelentkezek?

Figyelt kérdés
Egy fiúval tök jót beszélgettünk utoljára msn-en. Most meg kijelentkezett, amikor én bejelentkeztem. Semmi rosszat nem mondtam neki. Én őrülten szeretem.:$ Kérlek segítsetek, mert megőrülök.
2010. nov. 16. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha csak egyszer történt ez a kijelentkezés-bejelentkezés akkor az lehetett csak véletlen. Sőt.. szerintem az.

De ha már többször is, akkor ott nincs valami rendben. Keress mást. Sok sikert! (:

2010. nov. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Ma történt, de 2szer is.:( Én nem értem.
2010. nov. 16. 19:33
 3/9 anonim ***** válasza:
ha még 1x kilépek mikor te be akkor lesz probléma. velem is volt ilyen :D sőt 3x pont mikor barátom belépett akkor kellett mennem. de mondtam neki h tök véletlen az egész.
2010. nov. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szóval, érthetőbben: bejelentkeztem, ő már fent volt. Nem írt rám. Mikor vettem volna a fáradságot, hogy én írjak, kilépett. Most újra beléptem, ő nem volt gépnél. De már megint elment.

:S

2010. nov. 16. 19:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek nincs jelentősége, velem többször is előfordult, és a srác ettől független nem utál, szóba áll velem ugyanúgy. Gondolom sok dolga van a fiúnak. :)
2010. nov. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hagyd már azt a kib@szott msn t, ne azon ismerkedj pont az ilyen kis hülyeségek miatt.

Mi van ha "eldobod" emiatt a lehetőséget magadtól, mert paff msn?

2010. nov. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Lehet, de ha szerelmes az ember, nem tud gondolkodni.:$

Én például hajlamos vagyok mindent túlreagálni, vagy pánikba esni, elbizonytalanodni. :S Köszi a segítséget.:)

2010. nov. 16. 20:35
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyszer találkoztunk, ő felvett msn-re. Ott próbáljuk tartani a kapcsolatot és megismerni egymást, mert a suli miatt nem tudunk találkozni. De igazad van.
2010. nov. 16. 21:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Uhhh. MSN-en keresztül ne legyél vkibe szerelmes. Az nem 1 jó helyzet
2010. nov. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!