Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akar valamit? Vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akar valamit? Vagy nem?

Figyelt kérdés
van egy fiú.2 évvel idősebb nállam gimis. Megtudtam a nevét és megtaláltam facebook-on is. Nagyon tetszik.És mindig fülig pirulok ha megpillantom. Nem ismerjük egymást.Naszóval face-n nagynehezen.. de megböktem xd (lehet dedósan hangzik na de..) erre ő bejelölt és visszabökött :O amikor ezt megláttam azthittem ledőlök a székből. de suliba nincs semmi nemis köszönünk meg semmi.ugyérzem mintha nem is venne észre. aztán nemrég lájkolta az egyik bejegyzésem (hogy megmondom melyik szám jut eszembe ha lájkolod) és lákolta.nemnagyon tudtam neki mit írni csk azt h nemtudom.:É és aztán írtunk még egymásnak vissza és aztírta hogy: igazából beszélni sem beszéltünk de facebook megoldja:ÉÉ ezt most hogy értsem:O és ma meg megbökött most.ez most mi:/ nemértem.néha elkapjuk egymás tekintetét de annyi.
2010. nov. 15. 20:21
 1/1 anonim ***** válasza:
menjél édes,tanulj meg fogalmazni.. ! :)
2010. nov. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!