Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy valakit legszívesebben megöltél volna, mert ő sikeres, te pedig nem?

Figyelt kérdés

Én magam rengetegszer átéltem már ezt az érzést. Nagyon kevés barátnőm volt, hozzájuk is szerencse és rengeteg türelem kellett. Errefel rendre találkozom olyanokkal, akik azt se tudják, hogy vakarják le magukról a másik nem tagjait. (Fiúk és lányok egyaránt)

Nagyon szemét dolog ez tőlem, hogy így érzek vagy inkább természetes?


2010. nov. 15. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Mondok én durvábbat, a lány, akit szeretek, azért gyűlöl és akar tönkretenni, mert pl. kitartóbb vagyok nála. És ezért bánt, mert, ahogy mondta, nem szereti, aki "jobb" nála. Átérzed az érzést? Akit szeretsz, az azért bánt, mert Te több vagy nála, amikor ez neked "gyári" tulajdonság, szóval nem vetheted le magadról...
2010. nov. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem semmi. Én ezért nem hiszem, hogy utálni tudnék valakit, ha az szeret.
2010. nov. 15. 17:31
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt.Ha lett volna ilyen gondolatom,akkor feltehetően személyiség-zavarban szenvednék és orvosi segítségre lenne szükségem.Kérdező,Te miért má életével foglalkozol,miért nem a sajátoddal?


Amikor irígykedsz akkor gondold végig,hogy TE mit tettél azért hogy ott lehess ahol ő????


Nem bántásként mondtam,de érted?!

2010. nov. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha valaki jó külsejűnek, nagydumásnak születik, te meg nem, akkor ott nem tudsz mit csinálni. :(
2010. nov. 15. 19:02
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor azt kell elfogadni ami van, és azt úgy alakítani, hogy azzal sikeres legyél és megnyerj másokat. ne utálj azért mást mert te nem vagy olyan mint ők. senki sem egyforma.
2010. nov. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A megakarom ölni az túlzás... de éreztem már így. Igazuk van az előttem szólóknak. El kell fogadnod és megismerned magad. Akkor kevesebbszer ilyen érzésed. Viszont ezeket könnyű mondani ... megvalósítani irtó nehéz.
2010. nov. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Van olyan szakember, aki tudna ebben segíteni?

2010. nov. 15. 20:48
 8/9 anonim ***** válasza:
megölni nem kell, megverni lehet. a túl nagypofájú gennyzsákok amúgy is megérdemlik.
2010. nov. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség.Miért kéne valakit bántani csak azért mert jobb?

Meg ez a "jobb" is relatív.Lehet hogy valamiben jobb,de valószínüleg TE másban vagy jobb.Csak ahelyett hogy ezt próbálnád megkeresni,magadban,egyszerübb gyűlölni a másikat... ez az igazi kispálya.A nagydumás,sikeres ember RÁJÖTT arra hogy mi az erőssége és csak kiaknázza.

NEKED is ezt kéne tenni.De bántani őket.... baromság.


Ha kicsikének és senkinek érzed magad valaki mellett és ezért bántod,akkor valóban kicsike és egy senki leszel...

2010. nov. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!