Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz h stabil kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz h stabil kapcsolatban is hiányzik a rejszolás? :S

Figyelt kérdés

Majdnem egy év vunk együtt, szeretem 1000%osan, a szexuális életünk rendben van, gyakran találkozunk. Mégse bírom ki h ne verjem ki... hiányzik a saját tempó, h gyorsabb, mint a szex, h csak magammal kell foglalkozni stb... teljesen más, mint a szex. Ez nagy gáz? Csak mert sokszor olvastam itt h ez az emberek szerint gáz... de akk mit csináljak? Hogy van ez?


17/F


2010. nov. 14. 20:02
 1/6 Moszuke ***** válasza:

dehogy gáz, szerintem nincs ezzel semmi baj.... mért lenne az?


nem kell ám itt feltétlen hallgatni az emberekre.. HMmm bár ez most akkor azt jelenti, hogy rám se hallgass o.O paradoxon :SSS

2010. nov. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mé lenne gáz, én is kicsaptam mikor volt csajom....nincs ebben semmi....
2010. nov. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó csak annyian szoktak ezen itt háborogni.
2010. nov. 14. 20:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Én csajvagyok, szerintem teljesen normális, nekem is van barátom mégse nagyon birom ki anélkül hogy saját magam elégitsem ki. Nincs ezzel gond :)
2010. nov. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyik oktatómat idézve:

"Nem szégyen hokizás,hanem kellemes"..vagy valami hasonló..szval no para,csapj oda nyugodtan a lovak közé:D

2010. nov. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
verd ki
2010. nov. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!