Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért néztek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért néztek?

Figyelt kérdés
Most vagyok középiskolás és az egyik évfolyamtársam nagyon tetszik és én ezt el is mondtam neki és tegnap az egész évfolyam volt színházba és azt vettem észre, hogy az a lány aki tetszik nekem és a barátnője egy csomószor engem nézett meg mutogattak rám, pedig a csajnak van pasija és most én ezt tökre nem értem hogy miért nézhettek.
2010. nov. 14. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos melegítőnadrágban mentél színházba, és ezen nevettek.
2010. nov. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy azért néztek annyira, mert idétlenül nézek ki, mert rendesen fel voltam öltözve és ronda sem vagyok.
2010. nov. 14. 19:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert elfecsegte barátnőnek hogy melyik hülye akart közeledni hozzá. ennyi. azt jelentetet hogy elfecsegte semmi mást.
2010. nov. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oké, értem kössz :D
2010. nov. 14. 19:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Igaza van a másodiknak. :D Mi, lányok már csak ilyenek vagyunk. :$:D
2010. nov. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Galambos Tarzan ***** válasza:
Szerintem fika lógott az orrodból.
2010. nov. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!