Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még esélyem, vagy feletsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem, vagy feletsem el?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, 16 éves, én 14 vagyok. Ugyanabba a gimibe megyünk továbbtanulni. Ő már ott tanul, én pedig oda megyek. Nyáron elmentünk starndra, és egymásba szerettünk, pedig egész pici korunk óta ismerjjük egymás, de eddig semmi sem volt. Nyáron próbálkozott, de nem jöttünk össze, mert még nem ismertük eléggé egymás. Bennem az érzés még változatlan, de neki új barátnője van, akit állítólag nem szeret, hanem csak kihasználja, leszeretne vele feküdni. Már nem is beszéltünk 2 hónapja, de állítólag még mindig bejövök neki. Lehet hogy engem is csak kihasznált volna??
2010. nov. 14. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
igen,igen,feletsem el!
2010. nov. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
most ezt csak hülyeségnek szántad? vagy ennek mi volt az értelme.
2010. nov. 14. 18:42
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem is felejtsd el ha azzal a lánnyel játszik veled is fog akármilyen rég óra ismered. csak baj lenne belőle. plusz h tényleg beléd szeretett volna nem hagyta volna annyiban a dolgot. szóval szerintem kár reménykedni
2010. nov. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!