Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti ott hagynátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti ott hagynátok egy lányt szex közben, ha meglátnátok, hogy nincs neki leborotválva?

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 15:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
igen,és borotvával mennék vissza 10percel késöbb
2010. nov. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ugyan dehogy...Ha meg nem tetszik neked,hogy nincs leborotválva,akkor majd Szex után majd ráutalsz valahogy,hogy neked nem tetszik és nem várná-e kisebbre? ennyih annál megalázóbb nincs,hogy szex közben otthagyod
2010. nov. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
bocsi, de lány vagyok :) és ezen gondolkozok, h mi lehetne a legjobb, mert a borotvától kipattogok, és erősen benő(és nagyon fáj is, szemöldökcsipesszel szoktam kiszedni, de utána sebes, mert el is fertőződhet)a gyanta nagyon fáj, és szintén kipattogok tőle, az epilátortól és a krémtől meg úgyszintén. pedig utálom, h szőrös. :@
2010. nov. 14. 16:00
 4/15 anonim ***** válasza:

Biztosan nem hagynám ott. Sosem az érdekelt, hogy borotválva van-e neki, vagy sem.


34/F

2010. nov. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nyugi,csak vicceltem:)..akkor csak vágd nagyon picire és úgy próbáld meg borotválni vagy valami:)
2010. nov. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem hagynám ott, de nem tetszene. És biztos szólnék utólag. De ízlések és pofonok. Biztos van, akinek az tetszik.
2010. nov. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
szerintem próbálgasd még a borotvát.. de csak egy irányba fentről lefele, lentről felfele ne, mert akkor kipattogzik.. és mielőtt leborotválnád áztasd egy 10-15percet meleg vízben, hogy megpuhuljon.. szerintem így menni fog :)
2010. nov. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ismerösöm lány és külön vett ezer forintért egy kis hajvágó gépet és mindig nullással letölja magának és attól nem pattog ki igaz nem lesz tökéletes de sokkal szebb és nem pattog ki vagy pedig tényleg fentrol lefele áztatás után probalgasd idovel megszokja a borod és nem fog kipattogni..
2010. nov. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek, de azért még várom a válaszokat:):)
2010. nov. 14. 16:13
 10/15 anonim ***** válasza:
Az irány fentről lefelé, vagy géppel. Nekem is ez volt a problémám, azóta működik. 23 L
2010. nov. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!